Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
maras bb
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1

Arşiv


  Excel Dosyasını Kaydet
9. Uluslararası 5 Nisan Madalya Günü Satranç Turnuvası
B Kategorisi
Organizatör: TSF, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş GHSİM
Turnuva Direktörü: NA Mustafa KAVGACI (34593411)
Başhakem: FA Bilge İbrahim ÖZEL (34530959)
Başhakem Yardımcısı: NA Savaş AKSU (34575405), NA Sedat SARMAN (6386890)
Hakemler: Mehmet OKTAR, Dursun BUNDUK (34548050)
Şehir: Kahramanmaraş ( Osman Sayın Spor Salonu )
Rating-Ø: 1399
Tarih: 03.04.2018 - 08.04.2018
SONUÇLAR | 2. Tur - 04.04.2018 - 18.30 | Tur Bitiş Saati: 22.45
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN Unv. SOYADI ADI UKD ELO
1 VAR SEFA 1792 1697 1 1 - 0 1 METE MUHAMMET BATURALP 1618 1482
2 MERTOĞLU HÜSEYİN 1585 1462 1 0 - 1 1 ADIGÜZEL UFUK ALP 1789 1667
3 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1783 1663 1 0 - 1 1 ODABAŞI NAİL 1603 1430
4 ŞAHİN TAHA 1763 1603 1 1 - 0 1 YURDAMLI TAHSİN 1591 1476
5 TOKSAN HAYATİ 1581 1504 1 ½ - ½ 1 GÖÇER ONUR SAYGIN 1748 1695
6 ASLAN HÜSEYİN 1743 1653 1 0 - 1 1 YÜCE MUSTAFA 1585  
7 ÜNVER İBRAHİM KAYA 1559 1454 1 0 - 1 1 ERTÜRK BARIŞ 1730 1647
8 ORAK YUNUS 1716 1723 1 1 - 0 1 WCM YILDIZ ELİF ZEREN 1561 1303
9 ÖZBİLİCİ ABDULLAH 1718 1696 1 ½ - ½ 1 ÇEBİŞ AHMET 1553 1499
10 GÖKTAŞ İBRAHİM CAN 1534 1413 1 0 - 1 1 BEŞE İREM 1697 1532
11 ATEŞ MEHMET AZİZ 1696 1696 1 1 - 0 1 GÜNDEŞ RAHİM 1520 1266
12 MAMMADOVA SHOLA   1505 1 0 - 1 1 BALOĞLU DİLA 1685 1473
13 YİĞİTER FATİH 1684 1603 1 0 - 1 1 SÖZEN ABDULLAH 1495 1500
14 KARİMOV HASAN   1489 1 0 - 1 1 KAPLAN CEM AZAD 1681 1629
15 SULAK YUSUF 1679 1639 1 ½ - ½ 1 OĞUR NİDAL HEVİ 1489 1089
16 ÇİLEKAYA TAHİR 1488 1441 1 ½ - ½ 1 ZEYBEK ÖZGÜR BÜLENT CAN 1677 1604
17 ALAK AĞDAR 1666 1582 1 ½ - ½ 1 KAYA ELİF 1483 1174
18 ÇAĞLAR ATA ARDA 1474 1207 1 0 - 1 1 DANA METE ENES 1629 1666
19 ALTIN HALİS 1665 1639 1 ½ - ½ 1 ÖZBENLİOĞLU ATASOY 1472 1445
20 ÖZKAN YUSUF TAHA 1461 1108 1 0 - 1 1 HATIRLI UĞUR CAN 1655 1395
21 ATAŞ REMZİ 1649 1546 1 0 - 1 1 YILMAZ HÜSEYİN 1468 1376
22 ÇAĞLAR ORHUN 1407 1260 1 1 - 0 1 BAŞTEMİR MEHMET CAN 1638 1431
23 ÖZATEŞ VEYSEL 1635 1524 1 1 - 0 1 TARAKÇI SELENA 1100  
24 GÜVENÇ BURAK HÜSEYİN 1229   1 0 - 1 1 ÖZEN SADETTİN ALPEREN 1626 1448
25 SOKANİ FAHED   1621 1 1 - 0 1 İMALI MUSTAFA    
26 EKER YAŞAR 1596 1506 ½ 1 - 0 1 YİGİT MEHMET    
27 KARAKURT OSMAN 1603 1459 0 1 - 0 ½ ÇİÇEKCİ KUTLUHAN 1069  
28 KÖŞKER AHMET HAKAN 1232   0 0 - 1 0 BAĞCI HİKMET 1768 1704
29 MERT MEHMET FATİH 1175   0 ½ - ½ 0 DURMAZ FERHAT 1720 1595
30 BOĞA ALİ 1432 1471 0 1 - 0 0 SAYIN EMİRHAN 1219  
31 TIRAŞ İBRAHİM 1118   0 0 - 1 0 BARUTÇU SEVİL 1466 1270
32 BÜYÜKÇAPAR ABDULLAH MESUT 1463 1456 0 1 - 0 0 PÜSKÜLLÜ HASAN 1137  
33 AKSU AHMET 1078   0 0 - 1 0 DAĞLI ABDULLAH ONUR 1463 1376
34 TABAK AHMET TALHA 1044   0 0 - 1 0 PİŞKİNPAŞA ÇAĞLA 1443 1174
35 ERSÖZ CELALETTİN 1439 1358 0 1 - 0 0 EYİTMİŞ AHMET MELİH 1016  
36 SAÇMALI İLAYDA 1016   0 0 - 1 0 BUNDUK FATMA BETÜL 1438 1342
37 ALO AHMAD     0 0 - 1 0 PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ 1434 1168
38 KOYUNCU MUHAMMED TALHA 1429 1351 0 1 - 0 0 ALATRİ BASEL    
39 AĞÇAM SERKAN     0 0 - 1 0 UYLUKÇU BERKAY BAHADIR 1409  
40 DEMİRAL ŞEYMA     0 0 - 1 0 MERTOĞLU ŞÜKRAN 1406 1329
41 ORAL MUHAMMED 1370 1394 0 + - - 0 ALTUNSAÇAN CAHİT    
42 ENGİZEK ABDULMUTTALİP     0 0 - 1 0 GÜLMEZ BURAK 1377  
43 ŞEN KAMİL 1367 1195 0 1 - 0 0 AĞGÜNLÜ DOĞUKAN    
44 KEMENT ÖMER     0 0 - 1 0 GÜL MUSTAFA 1366 1276
45 DEMİREL ENES 1359 1310 0 1 - 0 0 CEREN HACI ÖMER    
46 KIZMAZ AHMET MELİH     0 0 - 1 0 KIZILET OLGAÇ 1351 1207
47 AKKOYUN OKAN 1349 1324 0 1 - 0 0 DOĞAN EMİRHAN    
48 TAŞCI TUFAN     0 0 - 1 0 ABACI ARİF EMRE 1332  
49 DEMİR NURULLAH 1304   0 1 - 0 0 HOPUR EROL MAHMUT    
50 YILMAZ MUHAMMED RAŞİT     0 0 - 1 0 YILMAZ NURETTİN 1269 1164
51 BALBABA MUHAMMED 1242   0 0 - 1 0 KOLKIZOĞLU DENİZ    
52 ZAMMO YASER     0 1 - 0 0 CÜCÜK ZEYNEP 1242  
TÜRKMEN AHMET TUĞRUL     0 1 - - Tur    
Turkish Chess Federation © 2016