Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
maras bb
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1

Arşiv


  Excel Dosyasını Kaydet
9. Uluslararası 5 Nisan Madalya Günü Satranç Turnuvası
8 YAŞ VE ALTI
Organizatör: TSF, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş GHSİM
Turnuva Direktörü: NA Mustafa KAVGACI (34593411)
Başhakem: FA Bilge İbrahim ÖZEL (34530959)
Başhakem Yardımcısı: NA Savaş AKSU (34575405), NA Sedat SARMAN (6386890)
Hakemler: Fevzi ÖZ, Mehmet Ali KOLUTEK (34593420), Dilek Demirci KOLUTEK, Mesut KAVGACI, Emrah PURTAŞ, Nazım KIZILKAN
Şehir: Kahramanmaraş ( Osman Sayın Spor Salonu )
Rating-Ø: 1048
Tarih: 03.04.2018 - 08.04.2018
SONUÇLAR | 3. Tur - 05.04.2018 - 18.30 | Tur Bitiş Saati:20.20
MASA SOYADI ADI UKD PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD
1 AYALP NAZ 1174 2 0 - 1 2 ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ 1409
2 ÇEKİLMEZ ARDA 1397 2 1 - 0 2 TAŞ RÜZGAR 1174
3 HASIRCI ALİ EREN 1172 2 1 - 0 2 TÜTÜNCÜLER ÇAĞAN 1392
4 GEDİKKAYA HASAN DEMİR 1338 2 1 - 0 2 ERSOY RAHMİ EFE 1138
5 HARMANŞA KAĞAN 1135 2 0 - 1 2 AVCI ERDEM 1265
6 ÇELİK FATMA NİSA 1260 2 1 - 0 2 ABACIOĞLU NURETTİN EREN 1067
7 MİRİOĞLU EYLÜL 1116 2 1 - 0 2 KIRMIZIOĞLAN IRMAK 1253
8 EMEKLİ MELİS 1110 2 1 - 0 2 GÖZCÜ ROHAT 1211
9 KOLKIZOĞLU VUSLAT DENİZ 1211 2 1 - 0 2 AÇIKSARI KUZEY 1000
10 GÖZEN KEREM ARDA 1093 2 0 - 1 2 AKKÖK ALİ ÖNDER 1191
11 SOVUKLUK DURU İLAYDA 1083 2 0 - 1 2 ÖLÇAL SEMİH 1187
12 BAKIMLI ENES 1067 2 0 - 1 2 ŞEN MEHMET SERHAT 1177
13 ALTIN ÖMER ASAF   1 - 0 2 ÖZDEMİR KEMAL EMİRHAN  
14 ALTUN ERDEM   0 - 1 NAR TURAB EFE 1108
15 TAŞ ÇINAR 1245 1 1 - 0 YILMAZ TUNAHAN  
16 ALTAŞ ECRİN KEVSER 1068 1 1 - 0 1 EREN MUHAMMET HASAN  
17 GECEYATAR AYŞENAZ   1 0 - 1 1 ERTÜRK BAHAR 1067
18 ZEYBEK KAYLA NİL 1059 1 1 - 0 1 KESKİN YUSUF KEREM  
19 GÖZSÜZ ELİF TUANA   1 0 - 1 1 DOĞAN RONİ 1048
20 POLAT BATUHAN MURAT 1034 1 1 - 0 1 KÖSE DAVUT ETHEM  
21 KEKEÇ AHMET KEREM   1 0 - 1 1 GÖKÇAY MEHMET 1032
22 KAYA ECE SU 1026 1 1 - 0 1 NUR AHMET ERAY  
23 KOÇ HATİCE NEHİR   1 1 - 0 1 YEŞİL TUĞÇE SELEN 1018
24 ENGÜR ÇINAR SERDAR 1012 1 1 - 0 1 NUR TUĞBA  
25 AKPOLAT YUSUF ALİ   1 0 - 1 1 SABAN ALİ OSMAN  
26 KURŞUN MUHAMMED GÖKTUĞ   1 - - + 1 ALTIN YUSUF  
27 ARI ALİ EFE   1 + - - 1 TOMBUL ALİ  
28 ARIK SAMİ YUSUF   1 ½ - ½ 1 YAVUZ SELİM  
29 ARSAN EMRAH SALİH   1 1 - 0 1 ZENGİN AYŞENAZ  
30 ÇAM RAVZA   1 1 - 0 1 ATEŞ YASİN EREN  
31 ÇETİNTAŞ MİRAÇ EMİR   1 1 - 0 1 AYSABAR HÜSEYİN FATİH  
32 BASUT MEHMET FATİH   1 1 - 0 1 ÇAKMAK ZEYNEP  
33 ÖZDEMİR YUSUF ZİYA   1 1 - 0 1 CEMALİ SİDRA  
34 EDİKLİ ELİF NEVA   1 0 - 1 1 ÖZBEK ENES  
35 ÜNLÜ ASAF YAHYA   1 - - + 1 EKİZOĞLU EYMEN EMİR  
36 ELELÇİ YUSUF ATLAS   1 1 - 0 1 ŞİRİN MELİKE  
37 ABIKA RÜSTEM EFE   ½ 1 - 0 ½ KORKMAZ ERDEM  
38 DUMAN ANIL DENİZ   ½ 0 - 1 ½ TARTICI ALEYNA  
39 ESEN GİZEM NUR   ½ 1 - 0 ½ İPEK GÖKSU  
40 YİĞİT ABDULLAH EGE   ½ ½ - ½ ½ KIRDAN YİĞİT  
41 DEVELİ KEREM   0 0 - 1 0 HORASAN NİLDA SU  
42 EKERSULAR YASİN   0 - - + 0 KOCA MEHMET BATU  
43 ERMURAT BURAK BAHA   0 + - - 0 KURŞUN ZEYNEP SUDE  
44 GÖZSÜZ AYŞE NARİN   0 - - + 0 ORAK HÜSEYİN  
45 MEZİLİ BEKİR DAĞHAN   0 1 - - Tur  
Turkish Chess Federation © 2016