Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
maras bb
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1

Arşiv


  Excel Dosyasını Kaydet
9. Uluslararası 5 Nisan Madalya Günü Satranç Turnuvası
A Kategorisi
Organizatör: TSF, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş GHSİM
Turnuva Direktörü: NA Mustafa KAVGACI (34593411)
Başhakem: FA Bilge İbrahim ÖZEL (34530959)
Başhakem Yardımcısı: NA Savaş AKSU (34575405), NA Sedat SARMAN (6386890)
Hakemler: Mahmut Esat YAŞ
Şehir: Kahramanmaraş ( Osman Sayın Spor Salonu )
Rating-Ø: 2154
Tarih: 03.04.2018 - 08.04.2018
FİNAL SIRALAMASI
SIRA B.NO. Unv. SOYADI ADI C UKD ELO FED İL / ÜLKESİ KTG PUAN BH. SB Res. Vict
1 2 GM RASULOV VUGAR   2511 AZE AZERBAYCAN 46 34,00 0 5
2 7 IM ISKANDAROV MİSRATDİN   2465 AZE AZERBAYCAN 46 32,00 0 5
3 3 IM ANNABERDİEV MEİLİS   2489 TKM TÜRKMENİSTAN 44 34,75 0 4
4 5 GM QUPARADZE GİGA   2471 GEO GÜRCİSTAN 44 32,00 0 4
5 1 GM MAGHALASHVİLİ DAVİT   2522 GEO GÜRCİSTAN 6 44½ 31,50 0 3
6 6 GM HAZNEDAROĞLU KIVANÇ 2465 2453 TUR MANİSA 6 43½ 30,25 0 5
7 4 GM BENİDZE DAVİT   2488 GEO GÜRCİSTAN 46½ 29,25 0 3
8 11 FM GASİMOV PARVİZ   2323 AZE AZERBAYCAN U20 43½ 25,75 0 4
9 14 FM ÖZEN BAHADIR 2239 2293 TUR İSTANBUL U20 40½ 24,25 0 5
10 9 IM HASANZADE TOGHRUL   2355 AZE AZERBAYCAN 39 23,00 0 4
11 15 FM RAHMANOV SHAHRİYAR   2252 AZE AZERBAYCAN 34½ 18,25 0 5
12 24 HAJIYEV SHAHIN 1965 1881 TUR KAHRAMANMARAŞ S50 32½ 17,75 0 5
13 13 WGM KAZIMOVA NARMİN F   2296 AZE AZERBAYCAN 5 42 19,00 0 5
14 28 ÖZÇOBAN KADİR 1849 1773 TUR ANKARA U20 5 32½ 16,50 0 4
15 8 IM BASHİRLİ NAİL   2380 AZE AZERBAYCAN U20 46 25,00 0 3
16 16 ALIYEV ELNUR   2200 AZE AZERBAYCAN 42 17,75 0 4
17 19 YASİN HÜR 2053 1992 TUR İZMİR S50 39 15,75 0 4
18 17 FM AYDINÇELEBİ KAĞAN 2081 2125 TUR İSTANBUL U20 38 16,50 0 4
19 10 FM ÖZENİR EKİN BARIŞ 2185 2349 TUR KARAMAN U20 37 19,00 0 3
20 20 RAHİMLİ ILKİN   2030 AZE AZERBAYCAN U20 31 13,25 0 3
21 12 FM AĞDELEN HÜSEYİN CAN 2168 2300 TUR ÇANAKKALE U20 4 45 20,25 0 2
22 22 DENİZ MEDENİ 2010 1942 TUR ÇORUM 4 38½ 16,50 0 4
23 30 UÇUCU SALİH 1822 1769 TUR HATAY U20 4 30½ 10,50 0 3
24 21 UZUNER TUFAN CAN 2012 1932 TUR ANKARA S50 38½ 13,50 0 2
25 18 DEMİRÇİN KASIM 2065 1951 TUR SİİRT 37½ 9,75 0 3
26 23 ÖZGÜNER HAKKI ATA 1987 1929 TUR ADANA U20 33 7,75 0 2
27 27 WCM BAGHİROVA KHATUN F   1865 AZE AZERBAYCAN 31½ 8,00 0 3
28 26 KISADERE KUTAY 1896 1831 TUR ANKARA U20 28 6,75 0 2
29 31 CM ÇAPUTÇUOĞLU ZEKİ BERKE 1820 1726 TUR ANKARA U20 3 33 8,50 0 1
30 25 KÜRÜZ YUSUF 1944 1859 TUR MALATYA 36 10,25 0 2
31 33 ÇIBLAKBAŞ SERTAN 1810 1686 TUR HATAY 2 37 7,00 0 0
32 29 AKKÖK DURDU 1840 1761 TUR KAHRAMANMARAŞ 2 30½ 4,00 0 0
33 32 ÖZTÜRK YAVUZ 1818 1715 TUR KAHRAMANMARAŞ 2 28 6,00 0 0
Turkish Chess Federation © 2016