Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
maras bb
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1

Arşiv


  Excel Dosyasını Kaydet
9. Uluslararası 5 Nisan Madalya Günü Satranç Turnuvası
B Kategorisi
Organizatör: TSF, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş GHSİM
Turnuva Direktörü: NA Mustafa KAVGACI (34593411)
Başhakem: FA Bilge İbrahim ÖZEL (34530959)
Başhakem Yardımcısı: NA Savaş AKSU (34575405), NA Sedat SARMAN (6386890)
Hakemler: Mehmet OKTAR, Dursun BUNDUK (34548050)
Şehir: Kahramanmaraş ( Osman Sayın Spor Salonu )
Rating-Ø: 1399
Tarih: 03.04.2018 - 08.04.2018
FİNAL SIRALAMASI
SIRA B.NO. Unv. SOYADI ADI C UKD ELO İL / ÜLKESİ KTG PUAN BH. SB Res. Vict
1 1 VAR SEFA 1792 1697 AKSARAY 30½ 31,50 0 6
2 2 ADIGÜZEL UFUK ALP 1789 1667 İSTANBUL U16 6 28½ 27,50 0 6
3 5 ŞAHİN TAHA 1763 1603 MERSİN U16 6 27½ 25,25 0 5
4 14 BALOĞLU DİLA F 1685 1473 MALATYA U16 29½ 23,25 0 5
5 35 TOKSAN HAYATİ 1581 1504 ORDU 28½ 22,00 0 5
6 3 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1783 1663 ISPARTA U16 27 22,25 0 5
7 12 BEŞE İREM F 1697 1532 GAZİANTEP U16 27 20,75 0 5
8 38 ÇEBİŞ AHMET 1553 1499 KAHRAMANMARAŞ 22½ 19,00 0 5
9 26 ÖZEN SADETTİN ALPEREN 1626 1448 MERSİN U16 5 27½ 18,75 0 4
30 ODABAŞI NAİL 1603 1430 İSTANBUL S50 5 27½ 18,75 0 4
11 15 YİĞİTER FATİH 1684 1603 KAHRAMANMARAŞ 5 26½ 20,00 0 5
12 6 GÖÇER ONUR SAYGIN 1748 1695 KAHRAMANMARAŞ U16 5 26½ 19,50 0 4
13 28 METE MUHAMMET BATURALP 1618 1482 YALOVA U16 5 26 16,00 0 5
14 33 MERTOĞLU HÜSEYİN 1585 1462 KAHRAMANMARAŞ 5 25½ 17,00 0 5
15 24 BAŞTEMİR MEHMET CAN 1638 1431 GAZİANTEP U16 5 25 19,00 0 5
16 48 ÖZBENLİOĞLU ATASOY 1472 1445 KAHRAMANMARAŞ 5 23 16,75 0 4
17 59 KOYUNCU MUHAMMED TALHA 1429 1351 KAHRAMANMARAŞ U16 5 21½ 14,50 0 5
18 22 HATIRLI UĞUR CAN 1655 1395 ANTALYA U16 29 18,25 0 4
19 13 ATEŞ MEHMET AZİZ 1696 1696 UŞAK 28 16,00 0 4
20 42 SÖZEN ABDULLAH 1495 1500 ANKARA S50 28 15,25 0 4
21 52 BÜYÜKÇAPAR ABDULLAH MESUT 1463 1456 KAHRAMANMARAŞ 27½ 15,75 0 4
22 32 YURDAMLI TAHSİN 1591 1476 İSTANBUL 27 16,00 0 4
23 31 EKER YAŞAR 1596 1506 ADANA S50 26½ 17,50 0 3
24 4 BAĞCI HİKMET 1768 1704 İSTANBUL S50 25½ 16,75 0 4
25 16 KAPLAN CEM AZAD 1681 1629 TUNCELİ 24½ 15,75 0 4
26 49 BOĞA ALİ 1432 1471 SAMSUN S50 20 12,75 0 4
27 11 ÖZBİLİCİ ABDULLAH 1718 1696 ADIYAMAN 4 28½ 15,25 0 3
28 18 ZEYBEK ÖZGÜR BÜLENT CAN 1677 1604 KOCAELİ 4 25½ 14,50 0 3
29 43 KARİMOV HASAN   1489 AZERBAYCAN S50 4 25 14,00 0 4
30 51 BARUTÇU SEVİL F 1466 1270 HATAY U16 4 25 11,50 0 4
31 19 ALAK AĞDAR 1666 1582 SİVAS 4 24½ 14,00 0 3
32 8 ERTÜRK BARIŞ 1730 1647 İZMİR U16 4 24 14,75 0 3
33 50 YILMAZ HÜSEYİN 1468 1376 KÜTAHYA S50 4 24 13,50 0 4
34 46 KAYA ELİF F 1483 1174 MERSİN U16 4 24 13,00 0 3
35 36 WCM YILDIZ ELİF ZEREN F 1561 1303 HATAY U16 4 24 13,00 0 2
36 20 DANA METE ENES 1629 1666 GAZİANTEP 4 24 12,50 0 4
37 23 ATAŞ REMZİ 1649 1546 MERSİN S50 4 24 10,50 0 4
38 44 OĞUR NİDAL HEVİ 1489 1089 ŞANLIURFA U16 4 23½ 13,75 0 2
39 25 ÖZATEŞ VEYSEL 1635 1524 İSTANBUL S50 4 23 11,00 0 4
40 45 ÇİLEKAYA TAHİR 1488 1441 KAHRAMANMARAŞ 4 23 11,00 0 3
41 29 KARAKURT OSMAN 1603 1459 MALATYA 4 22½ 13,00 0 4
42 76 GÜVENÇ BURAK HÜSEYİN 1229   KAHRAMANMARAŞ 4 21½ 11,50 0 3
43 41 MAMMADOVA SHOLA F   1505 AZERBAYCAN 4 21½ 9,50 0 4
44 96 HOPUR EROL MAHMUT     KAHRAMANMARAŞ 4 18½ 10,00 0 3
45 61 ÇAĞLAR ORHUN 1407 1260 ADANA 29 14,25 0 3
46 21 ALTIN HALİS 1665 1639 İSTANBUL S50 29 12,50 0 3
47 9 ORAK YUNUS 1716 1723 KAYSERİ 27 12,00 0 3
48 34 YÜCE MUSTAFA 1585   KAHRAMANMARAŞ 24½ 10,25 0 3
49 55 PİŞKİNPAŞA ÇAĞLA F 1443 1174 HATAY U16 23½ 9,25 0 3
50 27 SOKANİ FAHED   1621 SURİYE 23 8,25 0 3
51 54 ÖZKAN YUSUF TAHA 1461 1108 KAHRAMANMARAŞ U16 22½ 9,50 0 3
52 37 ÜNVER İBRAHİM KAYA 1559 1454 İSTANBUL S50 22 9,25 0 2
53 75 KÖŞKER AHMET HAKAN 1232   KAHRAMANMARAŞ U16 22 9,00 0 3
54 68 KIZILET OLGAÇ 1351 1207 ANKARA 21½ 9,50 0 3
55 47 ÇAĞLAR ATA ARDA 1474 1207 MERSİN U16 21½ 9,25 0 3
56 60 UYLUKÇU BERKAY BAHADIR 1409   KAHRAMANMARAŞ U16 20½ 9,25 0 3
57 88 ALO AHMAD     SURİYE 18 8,00 0 3
58 17 SULAK YUSUF 1679 1639 BİTLİS 3 26½ 13,50 0 2
59 53 DAĞLI ABDULLAH ONUR 1463 1376 HATAY 3 25 7,00 0 2
60 66 GÜL MUSTAFA 1366 1276 KAHRAMANMARAŞ 3 24½ 9,00 0 3
61 56 ERSÖZ CELALETTİN 1439 1358 İSTANBUL S50 3 24 7,50 0 3
62 40 GÜNDEŞ RAHİM 1520 1266 ADANA 3 23½ 7,00 0 3
63 58 PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ 1434 1168 HATAY U16 3 23 8,50 0 3
64 87 ALATRİ BASEL     SURİYE 3 23 7,00 0 1
65 65 ŞEN KAMİL 1367 1195 BURSA S50 3 22½ 7,50 0 3
66 81 TARAKÇI SELENA F 1100   KAHRAMANMARAŞ U16 3 22½ 7,50 0 2
67 10 DURMAZ FERHAT 1720 1595 GAZİANTEP 3 21½ 9,00 0 1
68 71 DEMİR NURULLAH 1304   KAHRAMANMARAŞ 3 21 8,50 0 3
69 69 AKKOYUN OKAN 1349 1324 KAHRAMANMARAŞ 3 21 6,00 0 3
70 83 ÇİÇEKCİ KUTLUHAN 1069   KAHRAMANMARAŞ 3 20½ 8,00 0 0
71 57 BUNDUK FATMA BETÜL F 1438 1342 KAHRAMANMARAŞ 3 20 5,50 0 3
72 99 KOLKIZOĞLU DENİZ     MERSİN 3 19 5,50 0 3
73 92 CEREN HACI ÖMER     KAHRAMANMARAŞ 3 15½ 4,00 0 3
74 94 DOĞAN EMİRHAN     KAHRAMANMARAŞ 3 15 3,00 0 2
75 67 DEMİREL ENES 1359 1310 KAHRAMANMARAŞ 25 8,75 0 2
76 7 ASLAN HÜSEYİN 1743 1653 GAZİANTEP 23 8,50 0 2
77 39 GÖKTAŞ İBRAHİM CAN 1534 1413 ADANA 22½ 7,25 0 2
78 70 ABACI ARİF EMRE 1332   KAHRAMANMARAŞ U16 21½ 5,75 0 2
79 72 YILMAZ NURETTİN 1269 1164 MALATYA S50 21 5,25 0 2
80 90 AĞGÜNLÜ DOĞUKAN     BURSA 17 3,25 0 2
81 73 BALBABA MUHAMMED 1242   MALATYA 16½ 2,50 0 2
82 103 YİGİT MEHMET     KAHRAMANMARAŞ 2 23 7,00 0 2
83 64 GÜLMEZ BURAK 1377   KAHRAMANMARAŞ 2 21½ 2,50 0 2
84 62 MERTOĞLU ŞÜKRAN F 1406 1329 KAHRAMANMARAŞ 2 21 5,00 0 2
85 74 CÜCÜK ZEYNEP F 1242   KAHRAMANMARAŞ U16 2 19 4,50 0 1
86 79 PÜSKÜLLÜ HASAN 1137   KAHRAMANMARAŞ 2 19 2,50 0 2
87 97 KEMENT ÖMER     KAHRAMANMARAŞ 2 18½ 3,00 0 1
88 104 ZAMMO YASER     SURİYE 2 18 3,00 0 2
89 85 EYİTMİŞ AHMET MELİH 1016   KAHRAMANMARAŞ 2 17½ 2,50 0 1
90 86 SAÇMALI İLAYDA F 1016   KAHRAMANMARAŞ U16 2 16½ 2,50 0 1
91 77 SAYIN EMİRHAN 1219   KAHRAMANMARAŞ U16 21½ 4,00 0 1
92 63 ORAL MUHAMMED 1370 1394 KAHRAMANMARAŞ 1 21 2,50 0 0
93 78 MERT MEHMET FATİH 1175   GAZİANTEP 1 19 2,75 0 0
94 101 TÜRKMEN AHMET TUĞRUL     KAHRAMANMARAŞ U16 1 19 2,50 0 0
95 95 ENGİZEK ABDULMUTTALİP     KAHRAMANMARAŞ 1 18 1,50 0 0
96 105 İMALI MUSTAFA     KAHRAMANMARAŞ U16 1 17½ 3,00 0 0
97 98 KIZMAZ AHMET MELİH     KAHRAMANMARAŞ 1 16½ 1,50 0 1
98 100 TAŞCI TUFAN     KAHRAMANMARAŞ 1 16 1,50 0 0
99 93 DEMİRAL ŞEYMA F     KAHRAMANMARAŞ 1 14½ 0,50 0 1
100 80 TIRAŞ İBRAHİM 1118   ADIYAMAN U16 0 18½ 0,00 0 0
82 AKSU AHMET 1078   KAHRAMANMARAŞ 0 18½ 0,00 0 0
102 91 AĞÇAM SERKAN     KAHRAMANMARAŞ 0 18 0,00 0 0
103 84 TABAK AHMET TALHA 1044   KAHRAMANMARAŞ 0 17½ 0,00 0 0
104 102 YILMAZ MUHAMMED RAŞİT     KAHRAMANMARAŞ 0 17 0,00 0 0
105 89 ALTUNSAÇAN CAHİT     KAHRAMANMARAŞ 0 16 0,00 0 0
Turkish Chess Federation © 2016