Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
maras bb
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1

Arşiv


  Excel Dosyasını Kaydet
9. Uluslararası 5 Nisan Madalya Günü Satranç Turnuvası
A Kategorisi
Organizatör: TSF, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş GHSİM
Turnuva Direktörü: NA Mustafa KAVGACI (34593411)
Başhakem: FA Bilge İbrahim ÖZEL (34530959)
Başhakem Yardımcısı: NA Savaş AKSU (34575405), NA Sedat SARMAN (6386890)
Hakemler: Mahmut Esat YAŞ
Şehir: Kahramanmaraş ( Osman Sayın Spor Salonu )
Rating-Ø: 2154
Tarih: 03.04.2018 - 08.04.2018
ÇAPRAZ TABLO (9. Turdan Sonra)
B.NO. Unv. SOYADI ADI C UKD ELO İLİ / ÜLKESİ KTG 1. TUR 2. TUR 3. TUR 4. TUR 5. TUR 6. TUR 7. TUR 8. TUR 9. TUR PUAN BH. SB Res. Vict. SIRA
1 GM MAGHALASHVİLİ DAVİT   2522 GÜRCİSTAN 17 w 1 12 b ½ 10 w 1 8 b ½ 7 b ½ 11 w 1 5 w ½ 2 b ½ 6 w ½ 6 44½ 31,50 0 3 5
2 GM RASULOV VUGAR   2511 AZERBAYCAN 18 b 1 11 w 1 5 b ½ 7 w 0 9 b 1 14 w 1 4 b ½ 1 w ½ 13 b 1 46 34,00 0 5 1
3 IM ANNABERDİEV MEİLİS   2489 TÜRKMENİSTAN 19 w 1 14 b 1 8 w ½ 12 b ½ 6 w ½ 4 b ½ 13 w 1 7 w 1 5 b ½ 44 34,75 0 4 3
4 GM BENİDZE DAVİT   2488 GÜRCİSTAN 20 b 1 13 w 1 7 b 0 5 w ½ 25 b 1 3 w ½ 2 w ½ 11 b ½ 24 b ½ 46½ 29,25 0 3 7
5 GM QUPARADZE GİGA   2471 GÜRCİSTAN 21 w 1 16 b 1 2 w ½ 4 b ½ 12 w 1 7 w ½ 1 b ½ 8 b 1 3 w ½ 44 32,00 0 4 4
6 GM HAZNEDAROĞLU KIVANÇ 2465 2453 MANİSA 22 b 0 9 w 1 18 b 1 15 w 1 3 b ½ 13 w 1 7 b 0 16 w 1 1 b ½ 6 43½ 30,25 0 5 6
7 IM ISKANDAROV MİSRATDİN   2465 AZERBAYCAN 23 w 1 33 b 1 4 w 1 2 b 1 1 w ½ 5 b ½ 6 w 1 3 b 0 11 w ½ 46 32,00 0 5 2
8 IM BASHİRLİ NAİL   2380 AZERBAYCAN U20 24 b 1 15 w 1 3 b ½ 1 w ½ 13 b 0 16 w ½ 14 b 1 5 w 0 9 b 0 46 25,00 0 3 15
9 IM HASANZADE TOGHRUL   2355 AZERBAYCAN 25 w ½ 6 b 0 23 w 1 19 b 1 2 w 0 18 b 1 12 w ½ 15 b ½ 8 w 1 39 23,00 0 4 10
10 FM ÖZENİR EKİN BARIŞ 2185 2349 KARAMAN U20 26 b 1 22 w 0 1 b 0 24 w 1 18 b ½ 28 w ½ 16 b 0 30 w 1 20 b ½ 37 19,00 0 3 19
11 FM GASİMOV PARVİZ   2323 AZERBAYCAN U20 27 w 1 2 b 0 19 w 1 16 b 1 14 w ½ 1 b 0 17 b 1 4 w ½ 7 b ½ 43½ 25,75 0 4 8
12 FM AĞDELEN HÜSEYİN CAN 2168 2300 ÇANAKKALE U20 28 b 1 1 w ½ 22 b 1 3 w ½ 5 b 0 17 w ½ 9 b ½ 24 w 0 15 w 0 4 45 20,25 0 2 21
13 WGM KAZIMOVA NARMİN F   2296 AZERBAYCAN 29 w 1 4 b 0 21 w 1 17 b 1 8 w 1 6 b 0 3 b 0 28 w 1 2 w 0 5 42 19,00 0 5 13
14 FM ÖZEN BAHADIR 2239 2293 İSTANBUL U20 30 b 1 3 w 0 20 b 1 22 w 1 11 b ½ 2 b 0 8 w 0 17 w 1 16 b 1 40½ 24,25 0 5 9
15 FM RAHMANOV SHAHRİYAR   2252 AZERBAYCAN 31 w 1 8 b 0 33 w 1 6 b 0 17 w 0 23 b 1 22 w 1 9 w ½ 12 b 1 34½ 18,25 0 5 11
16 ALIYEV ELNUR   2200 AZERBAYCAN 32 b 1 5 w 0 24 b 1 11 w 0 22 b 1 8 b ½ 10 w 1 6 b 0 14 w 0 42 17,75 0 4 16
17 FM AYDINÇELEBİ KAĞAN 2081 2125 İSTANBUL U20 1 b 0 26 w 1 31 b 1 13 w 0 15 b 1 12 b ½ 11 w 0 14 b 0 21 w 1 38 16,50 0 4 18
18 DEMİRÇİN KASIM 2065 1951 SİİRT 2 w 0 25 b 1 6 w 0 32 b 1 10 w ½ 9 w 0 28 b 0 22 b 0 29 w 1 37½ 9,75 0 3 25
19 YASİN HÜR 2053 1992 İZMİR S50 3 b 0 28 w 1 11 b 0 9 w 0 29 b 1 30 w 1 24 b 0 21 w ½ 27 b 1 39 15,75 0 4 17
20 RAHİMLİ ILKİN   2030 AZERBAYCAN U20 4 w 0 27 b 1 14 w 0 25 b 0 32 w ½ 33 b ½ 23 w 1 31 b 1 10 w ½ 31 13,25 0 3 20
21 UZUNER TUFAN CAN 2012 1932 ANKARA S50 5 b 0 30 w 1 13 b 0 28 w ½ 31 b ½ 24 w 0 27 w 1 19 b ½ 17 b 0 38½ 13,50 0 2 24
22 DENİZ MEDENİ 2010 1942 ÇORUM 6 w 1 10 b 1 12 w 0 14 b 0 16 w 0 31 b 1 15 b 0 18 w 1 28 b 0 4 38½ 16,50 0 4 22
23 ÖZGÜNER HAKKI ATA 1987 1929 ADANA U20 7 b 0 32 w 1 9 b 0 31 w ½ 30 b ½ 15 w 0 20 b 0 26 w ½ 33 b 1 33 7,75 0 2 26
24 HAJIYEV SHAHIN 1965 1881 KAHRAMANMARAŞ S50 8 w 0 29 b 1 16 w 0 10 b 0 33 w 1 21 b 1 19 w 1 12 b 1 4 w ½ 32½ 17,75 0 5 12
25 KÜRÜZ YUSUF 1944 1859 MALATYA 9 b ½ 18 w 0 26 b 1 20 w 1 4 w 0 - - - - - - - - - - - - 36 10,25 0 2 30
26 KISADERE KUTAY 1896 1831 ANKARA U20 10 w 0 17 b 0 25 w 0 27 b 0 - - 1 29 w 1 30 b 0 23 b ½ 32 w 1 28 6,75 0 2 28
27 WCM BAGHİROVA KHATUN F   1865 AZERBAYCAN 11 b 0 20 w 0 30 b ½ 26 w 1 28 b 0 32 w 1 21 b 0 33 w 1 19 w 0 31½ 8,00 0 3 27
28 ÖZÇOBAN KADİR 1849 1773 ANKARA U20 12 w 0 19 b 0 29 w 1 21 b ½ 27 w 1 10 b ½ 18 w 1 13 b 0 22 w 1 5 32½ 16,50 0 4 14
29 AKKÖK DURDU 1840 1761 KAHRAMANMARAŞ 13 b 0 24 w 0 28 b 0 - - 1 19 w 0 26 b 0 33 w ½ 32 b ½ 18 b 0 2 30½ 4,00 0 0 32
30 UÇUCU SALİH 1822 1769 HATAY U20 14 w 0 21 b 0 27 w ½ 33 b 1 23 w ½ 19 b 0 26 w 1 10 b 0 31 w 1 4 30½ 10,50 0 3 23
31 CM ÇAPUTÇUOĞLU ZEKİ BERKE 1820 1726 ANKARA U20 15 b 0 - - 1 17 w 0 23 b ½ 21 w ½ 22 w 0 32 b 1 20 w 0 30 b 0 3 33 8,50 0 1 29
32 ÖZTÜRK YAVUZ 1818 1715 KAHRAMANMARAŞ 16 w 0 23 b 0 - - 1 18 w 0 20 b ½ 27 b 0 31 w 0 29 w ½ 26 b 0 2 28 6,00 0 0 33
33 ÇIBLAKBAŞ SERTAN 1810 1686 HATAY - - 1 7 w 0 15 b 0 30 w 0 24 b 0 20 w ½ 29 b ½ 27 b 0 23 w 0 2 37 7,00 0 0 31
Turkish Chess Federation © 2016