Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
maras bb
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1

Arşiv


  Excel Dosyasını Kaydet
9. Uluslararası 5 Nisan Madalya Günü Satranç Turnuvası
B Kategorisi
Organizatör: TSF, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş GHSİM
Turnuva Direktörü: NA Mustafa KAVGACI (34593411)
Başhakem: FA Bilge İbrahim ÖZEL (34530959)
Başhakem Yardımcısı: NA Savaş AKSU (34575405), NA Sedat SARMAN (6386890)
Hakemler: Mehmet OKTAR, Dursun BUNDUK (34548050)
Şehir: Kahramanmaraş ( Osman Sayın Spor Salonu )
Rating-Ø: 1399
Tarih: 03.04.2018 - 08.04.2018
ÇAPRAZ TABLO (7. Turdan Sonra)
B.NO. Unv. SOYADI ADI C UKD ELO İLİ / ÜLKESİ KTG 1. TUR 2. TUR 3. TUR 4. TUR 5. TUR 6. TUR 7. TUR PUAN BH. SB Res. Vict. SIRA
1 VAR SEFA 1792 1697 AKSARAY 51 b 1 28 w 1 20 b 1 14 w 1 12 b 1 13 w 1 5 b ½ 30½ 31,50 0 6 1
2 ADIGÜZEL UFUK ALP 1789 1667 İSTANBUL U16 52 w 1 33 b 1 22 w 0 36 b 1 35 w 1 23 b 1 26 w 1 6 28½ 27,50 0 6 2
3 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1783 1663 ISPARTA U16 53 b 1 30 w 0 57 b 1 40 w 1 24 b 1 14 w ½ 32 b 1 27 22,25 0 5 6
4 BAĞCI HİKMET 1768 1704 İSTANBUL S50 54 w 0 75 b 1 56 w 1 41 b 1 29 w 1 5 b 0 31 w ½ 25½ 16,75 0 4 24
5 ŞAHİN TAHA 1763 1603 MERSİN U16 55 b 1 32 w 1 26 b ½ 21 w 1 61 b 1 4 w 1 1 w ½ 6 27½ 25,25 0 5 3
6 GÖÇER ONUR SAYGIN 1748 1695 KAHRAMANMARAŞ U16 56 w 1 35 b ½ 45 w 1 31 b ½ 33 w 0 61 b 1 29 w 1 5 26½ 19,50 0 4 12
7 ASLAN HÜSEYİN 1743 1653 GAZİANTEP 58 b 1 34 w 0 60 b 1 44 w ½ - - - - - - - - - 23 8,50 0 2 76
8 ERTÜRK BARIŞ 1730 1647 İZMİR U16 59 w 1 37 b 1 25 w 0 42 b 0 58 w 1 36 b ½ 45 w ½ 4 24 14,75 0 3 32
9 ORAK YUNUS 1716 1723 KAYSERİ 60 b 1 36 w 1 30 b ½ 26 w 0 38 b 0 49 w 0 70 b 1 27 12,00 0 3 47
10 DURMAZ FERHAT 1720 1595 GAZİANTEP 61 w 0 78 b ½ 73 w 1 54 b ½ 59 w 0 75 b ½ 88 w ½ 3 21½ 9,00 0 1 67
11 ÖZBİLİCİ ABDULLAH 1718 1696 ADIYAMAN 62 b 1 38 w ½ 50 b 1 30 w ½ 25 b 1 26 w 0 28 b 0 4 28½ 15,25 0 3 27
12 BEŞE İREM F 1697 1532 GAZİANTEP U16 63 w 1 39 b 1 27 w 1 22 b 1 1 w 0 52 b ½ 30 b 1 27 20,75 0 5 7
13 ATEŞ MEHMET AZİZ 1696 1696 UŞAK 64 b 1 40 w 1 34 b 1 25 w 1 26 b ½ 1 b 0 35 w 0 28 16,00 0 4 19
14 BALOĞLU DİLA F 1685 1473 MALATYA U16 65 w 1 41 b 1 42 w 1 1 b 0 31 w 1 3 b ½ 52 w 1 29½ 23,25 0 5 4
15 YİĞİTER FATİH 1684 1603 KAHRAMANMARAŞ 66 b 1 42 w 0 58 b 1 50 w 1 28 b 1 30 w 0 43 b 1 5 26½ 20,00 0 5 11
16 KAPLAN CEM AZAD 1681 1629 TUNCELİ 67 w 1 43 b 1 61 w ½ 35 b 0 52 w 0 54 b 1 47 w 1 24½ 15,75 0 4 25
17 SULAK YUSUF 1679 1639 BİTLİS 68 b 1 44 w ½ 38 b 1 61 w 0 48 b ½ - - - - - - 3 26½ 13,50 0 2 58
18 ZEYBEK ÖZGÜR BÜLENT CAN 1677 1604 KOCAELİ 69 w 1 45 b ½ 35 w 0 46 b ½ 60 w 1 40 b 1 33 w 0 4 25½ 14,50 0 3 28
19 ALAK AĞDAR 1666 1582 SİVAS 70 b 1 46 w ½ 44 b ½ 51 w 1 30 b 0 43 w 0 55 b 1 4 24½ 14,00 0 3 31
20 DANA METE ENES 1629 1666 GAZİANTEP 71 w 1 47 b 1 1 w 0 43 b 0 65 w 1 46 b 0 56 w 1 4 24 12,50 0 4 36
21 ALTIN HALİS 1665 1639 İSTANBUL S50 72 b 1 48 w ½ 46 b 1 5 b 0 54 w 1 38 w 0 59 b 0 29 12,50 0 3 46
22 HATIRLI UĞUR CAN 1655 1395 ANTALYA U16 73 w 1 54 b 1 2 b 1 12 w 0 42 b ½ 44 w 1 38 b 0 29 18,25 0 4 18
23 ATAŞ REMZİ 1649 1546 MERSİN S50 74 b 1 50 w 0 62 b 1 53 w 1 43 b 1 2 w 0 48 b 0 4 24 10,50 0 4 37
24 BAŞTEMİR MEHMET CAN 1638 1431 GAZİANTEP U16 75 w 1 61 b 0 59 w 1 47 b 1 3 w 0 53 b 1 46 w 1 5 25 19,00 0 5 15
25 ÖZATEŞ VEYSEL 1635 1524 İSTANBUL S50 77 b 1 81 w 1 8 b 1 13 b 0 11 w 0 48 w 0 58 b 1 4 23 11,00 0 4 39
26 ÖZEN SADETTİN ALPEREN 1626 1448 MERSİN U16 78 w 1 76 b 1 5 w ½ 9 b 1 13 w ½ 11 b 1 2 b 0 5 27½ 18,75 0 4 9
27 SOKANİ FAHED   1621 SURİYE 79 b 1 105 w 1 12 b 0 55 w ½ 44 b 0 67 w 1 49 b 0 23 8,25 0 3 50
28 METE MUHAMMET BATURALP 1618 1482 YALOVA U16 80 w 1 1 b 0 65 w 1 49 b 1 15 w 0 56 b 1 11 w 1 5 26 16,00 0 5 13
29 KARAKURT OSMAN 1603 1459 MALATYA 81 b 0 83 w 1 63 b 1 66 w 1 4 b 0 50 w 1 6 b 0 4 22½ 13,00 0 4 41
30 ODABAŞI NAİL 1603 1430 İSTANBUL S50 82 w 1 3 b 1 9 w ½ 11 b ½ 19 w 1 15 b 1 12 w 0 5 27½ 18,75 0 4 10
31 EKER YAŞAR 1596 1506 ADANA S50 83 b ½ 103 w 1 48 b 1 6 w ½ 14 b 0 51 w 1 4 b ½ 26½ 17,50 0 3 23
32 YURDAMLI TAHSİN 1591 1476 İSTANBUL 84 w 1 5 b 0 67 w ½ 45 b 1 55 w 1 33 b 1 3 w 0 27 16,00 0 4 22
33 MERTOĞLU HÜSEYİN 1585 1462 KAHRAMANMARAŞ 85 b 1 2 w 0 64 b 1 68 w 1 6 b 1 32 w 0 18 b 1 5 25½ 17,00 0 5 14
34 YÜCE MUSTAFA 1585   KAHRAMANMARAŞ 86 w 1 7 b 1 13 w 0 52 b 0 71 w 1 59 b 0 60 w ½ 24½ 10,25 0 3 48
35 TOKSAN HAYATİ 1581 1504 ORDU 87 b 1 6 w ½ 18 b 1 16 w 1 2 b 0 42 w 1 13 b 1 28½ 22,00 0 5 5
36 WCM YILDIZ ELİF ZEREN F 1561 1303 HATAY U16 88 w 1 9 b 0 69 - + 2 w 0 64 b 1 8 w ½ 44 b ½ 4 24 13,00 0 2 35
37 ÜNVER İBRAHİM KAYA 1559 1454 İSTANBUL S50 90 b 1 8 w 0 66 b 0 48 w 0 93 - + 79 w 1 68 b ½ 22 9,25 0 2 52
38 ÇEBİŞ AHMET 1553 1499 KAHRAMANMARAŞ 91 w 1 11 b ½ 17 w 0 67 b 1 9 w 1 21 b 1 22 w 1 22½ 19,00 0 5 8
39 GÖKTAŞ İBRAHİM CAN 1534 1413 ADANA 92 b 1 12 w 0 68 b 0 77 w ½ 96 b 1 55 b 0 90 - - 22½ 7,25 0 2 77
40 GÜNDEŞ RAHİM 1520 1266 ADANA 93 w 1 13 b 0 71 w 1 3 b 0 74 w 1 18 w 0 76 - - 3 23½ 7,00 0 3 62
41 MAMMADOVA SHOLA F   1505 AZERBAYCAN 94 b 1 14 w 0 70 b 1 4 w 0 66 b 0 81 w 1 87 b 1 4 21½ 9,50 0 4 43
42 SÖZEN ABDULLAH 1495 1500 ANKARA S50 95 w 1 15 b 1 14 b 0 8 w 1 22 w ½ 35 b 0 61 w 1 28 15,25 0 4 20
43 KARİMOV HASAN   1489 AZERBAYCAN S50 96 b 1 16 w 0 72 b 1 20 w 1 23 w 0 19 b 1 15 w 0 4 25 14,00 0 4 29
44 OĞUR NİDAL HEVİ 1489 1089 ŞANLIURFA U16 98 w 1 17 b ½ 19 w ½ 7 b ½ 27 w 1 22 b 0 36 w ½ 4 23½ 13,75 0 2 38
45 ÇİLEKAYA TAHİR 1488 1441 KAHRAMANMARAŞ 99 b 1 18 w ½ 6 b 0 32 w 0 77 b 1 70 w 1 8 b ½ 4 23 11,00 0 3 40
46 KAYA ELİF F 1483 1174 MERSİN U16 100 w 1 19 b ½ 21 w 0 18 w ½ 68 b 1 20 w 1 24 b 0 4 24 13,00 0 3 34
47 ÇAĞLAR ATA ARDA 1474 1207 MERSİN U16 101 b 1 20 w 0 81 b 1 24 w 0 70 b ½ 72 w 1 16 b 0 21½ 9,25 0 3 55
48 ÖZBENLİOĞLU ATASOY 1472 1445 KAHRAMANMARAŞ 102 w 1 21 b ½ 31 w 0 37 b 1 17 w ½ 25 b 1 23 w 1 5 23 16,75 0 4 16
49 BOĞA ALİ 1432 1471 SAMSUN S50 103 b 0 77 w 1 99 b 1 28 w 0 72 b ½ 9 b 1 27 w 1 20 12,75 0 4 26
50 YILMAZ HÜSEYİN 1468 1376 KÜTAHYA S50 104 w 1 23 b 1 11 w 0 15 b 0 75 w 1 29 b 0 69 w 1 4 24 13,50 0 4 33
51 BARUTÇU SEVİL F 1466 1270 HATAY U16 1 w 0 80 b 1 76 w 1 19 b 0 88 w 1 31 b 0 71 w 1 4 25 11,50 0 4 30
52 BÜYÜKÇAPAR ABDULLAH MESUT 1463 1456 KAHRAMANMARAŞ 2 b 0 79 w 1 103 b 1 34 w 1 16 b 1 12 w ½ 14 b 0 27½ 15,75 0 4 21
53 DAĞLI ABDULLAH ONUR 1463 1376 HATAY 3 w 0 82 b 1 101 - + 23 b 0 76 w 1 24 w 0 96 - - 3 25 7,00 0 2 59
54 ÖZKAN YUSUF TAHA 1461 1108 KAHRAMANMARAŞ U16 4 b 1 22 w 0 105 b 1 10 w ½ 21 b 0 16 w 0 72 b 1 22½ 9,50 0 3 51
55 PİŞKİNPAŞA ÇAĞLA F 1443 1174 HATAY U16 5 w 0 84 b 1 104 w 1 27 b ½ 32 b 0 39 w 1 19 w 0 23½ 9,25 0 3 49
56 ERSÖZ CELALETTİN 1439 1358 İSTANBUL S50 6 b 0 85 w 1 4 b 0 79 w 1 99 b 1 28 w 0 20 b 0 3 24 7,50 0 3 61
57 BUNDUK FATMA BETÜL F 1438 1342 KAHRAMANMARAŞ - - - 86 b 1 3 w 0 76 b 0 67 w 0 97 b 1 85 w 1 3 20 5,50 0 3 71
58 PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ 1434 1168 HATAY U16 7 w 0 88 b 1 15 w 0 78 b 1 8 b 0 83 w 1 25 w 0 3 23 8,50 0 3 63
59 KOYUNCU MUHAMMED TALHA 1429 1351 KAHRAMANMARAŞ U16 8 b 0 87 w 1 24 b 0 81 w 1 10 b 1 34 w 1 21 w 1 5 21½ 14,50 0 5 17
60 UYLUKÇU BERKAY BAHADIR 1409   KAHRAMANMARAŞ U16 9 w 0 91 b 1 7 w 0 87 b 1 18 b 0 92 w 1 34 b ½ 20½ 9,25 0 3 56
61 ÇAĞLAR ORHUN 1407 1260 ADANA 10 b 1 24 w 1 16 b ½ 17 b 1 5 w 0 6 w 0 42 b 0 29 14,25 0 3 45
62 MERTOĞLU ŞÜKRAN F 1406 1329 KAHRAMANMARAŞ 11 w 0 93 b 1 23 w 0 88 b 0 94 w 1 76 b 0 75 w 0 2 21 5,00 0 2 84
63 ORAL MUHAMMED 1370 1394 KAHRAMANMARAŞ 12 b 0 89 - + 29 w 0 83 - - - - - - - - - - - 1 21 2,50 0 0 92
64 GÜLMEZ BURAK 1377   KAHRAMANMARAŞ 13 w 0 95 b 1 33 w 0 97 b 1 36 w 0 88 b 0 - - - 2 21½ 2,50 0 2 83
65 ŞEN KAMİL 1367 1195 BURSA S50 14 b 0 90 w 1 28 b 0 92 w 1 20 b 0 87 w 0 86 b 1 3 22½ 7,50 0 3 65
66 GÜL MUSTAFA 1366 1276 KAHRAMANMARAŞ 15 w 0 97 b 1 37 w 1 29 b 0 41 w 1 - - - - - - 3 24½ 9,00 0 3 60
67 DEMİREL ENES 1359 1310 KAHRAMANMARAŞ 16 b 0 92 w 1 32 b ½ 38 w 0 57 b 1 27 b 0 - - - 25 8,75 0 2 75
68 KIZILET OLGAÇ 1351 1207 ANKARA 17 w 0 98 b 1 39 w 1 33 b 0 46 w 0 104 b 1 37 w ½ 21½ 9,50 0 3 54
69 AKKOYUN OKAN 1349 1324 KAHRAMANMARAŞ 18 b 0 94 w 1 36 - - 96 w 0 95 b 1 99 w 1 50 b 0 3 21 6,00 0 3 69
70 ABACI ARİF EMRE 1332   KAHRAMANMARAŞ U16 19 w 0 100 b 1 41 w 0 104 b 1 47 w ½ 45 b 0 9 w 0 21½ 5,75 0 2 78
71 DEMİR NURULLAH 1304   KAHRAMANMARAŞ 20 b 0 96 w 1 40 b 0 94 w 1 34 b 0 103 w 1 51 b 0 3 21 8,50 0 3 68
72 YILMAZ NURETTİN 1269 1164 MALATYA S50 21 w 0 102 b 1 43 w 0 105 b 1 49 w ½ 47 b 0 54 w 0 21 5,25 0 2 79
73 BALBABA MUHAMMED 1242   MALATYA 22 b 0 99 w 0 10 b 0 90 w ½ 103 b 0 82 w 1 95 b 1 16½ 2,50 0 2 81
74 CÜCÜK ZEYNEP F 1242   KAHRAMANMARAŞ U16 23 w 0 104 b 0 91 - + 98 w 1 40 b 0 96 w 0 92 b 0 2 19 4,50 0 1 85
75 KÖŞKER AHMET HAKAN 1232   KAHRAMANMARAŞ U16 24 b 0 4 w 0 90 b 1 103 w 1 50 b 0 10 w ½ 62 b 1 22 9,00 0 3 53
76 GÜVENÇ BURAK HÜSEYİN 1229   KAHRAMANMARAŞ 89 b 1 26 w 0 51 b 0 57 w 1 53 b 0 62 w 1 40 - + 4 21½ 11,50 0 3 42
77 SAYIN EMİRHAN 1219   KAHRAMANMARAŞ U16 25 w 0 49 b 0 93 w 1 39 b ½ 45 w 0 90 b 0 99 b 0 21½ 4,00 0 1 91
78 MERT MEHMET FATİH 1175   GAZİANTEP 26 b 0 10 w ½ 83 b ½ 58 w 0 - - - - - - - - - 1 19 2,75 0 0 93
79 PÜSKÜLLÜ HASAN 1137   KAHRAMANMARAŞ 27 w 0 52 b 0 95 w 1 56 b 0 97 w 1 37 b 0 94 - - 2 19 2,50 0 2 86
80 TIRAŞ İBRAHİM 1118   ADIYAMAN U16 28 b 0 51 w 0 92 b 0 99 w 0 85 - - - - - - - - 0 18½ 0,00 0 0 100
81 TARAKÇI SELENA F 1100   KAHRAMANMARAŞ U16 29 w 1 25 b 0 47 w 0 59 b 0 100 w 1 41 b 0 103 - + 3 22½ 7,50 0 2 66
82 AKSU AHMET 1078   KAHRAMANMARAŞ 30 b 0 53 w 0 94 b 0 93 w 0 90 b 0 73 b 0 105 - - 0 18½ 0,00 0 0 101
83 ÇİÇEKCİ KUTLUHAN 1069   KAHRAMANMARAŞ 31 w ½ 29 b 0 78 w ½ 63 - + - - - 58 b 0 104 - + 3 20½ 8,00 0 0 70
84 TABAK AHMET TALHA 1044   KAHRAMANMARAŞ 32 b 0 55 w 0 96 b 0 100 - - - - - - - - - - - 0 17½ 0,00 0 0 103
85 EYİTMİŞ AHMET MELİH 1016   KAHRAMANMARAŞ 33 w 0 56 b 0 97 w 0 95 - - 80 - + 100 b 1 57 b 0 2 17½ 2,50 0 1 89
86 SAÇMALI İLAYDA F 1016   KAHRAMANMARAŞ U16 34 b 0 57 w 0 98 b 0 102 - + 104 w 0 105 b 1 65 w 0 2 16½ 2,50 0 1 90
87 ALATRİ BASEL     SURİYE 35 w 0 59 b 0 100 - + 60 w 0 98 - + 65 b 1 41 w 0 3 23 7,00 0 1 64
88 ALO AHMAD     SURİYE 36 b 0 58 w 0 102 b 1 62 w 1 51 b 0 64 w 1 10 b ½ 18 8,00 0 3 57
89 ALTUNSAÇAN CAHİT     KAHRAMANMARAŞ 76 w 0 63 - - - - - - - - - - - - - - - - - 0 16 0,00 0 0 105
90 AĞGÜNLÜ DOĞUKAN     BURSA 37 w 0 65 b 0 75 w 0 73 b ½ 82 w 1 77 w 1 39 - - 17 3,25 0 2 80
91 AĞÇAM SERKAN     KAHRAMANMARAŞ 38 b 0 60 w 0 74 - - - - - - - - - - - - - - 0 18 0,00 0 0 102
92 CEREN HACI ÖMER     KAHRAMANMARAŞ 39 w 0 67 b 0 80 w 1 65 b 0 105 w 1 60 b 0 74 w 1 3 15½ 4,00 0 3 73
93 DEMİRAL ŞEYMA F     KAHRAMANMARAŞ 40 b 0 62 w 0 77 b 0 82 b 1 37 - - - - - - - - 1 14½ 0,50 0 1 99
94 DOĞAN EMİRHAN     KAHRAMANMARAŞ 41 w 0 69 b 0 82 w 1 71 b 0 62 b 0 95 w 1 79 - + 3 15 3,00 0 2 74
95 ENGİZEK ABDULMUTTALİP     KAHRAMANMARAŞ 42 b 0 64 w 0 79 b 0 85 - + 69 w 0 94 b 0 73 w 0 1 18 1,50 0 0 95
96 HOPUR EROL MAHMUT     KAHRAMANMARAŞ 43 w 0 71 b 0 84 w 1 69 b 1 39 w 0 74 b 1 53 - + 4 18½ 10,00 0 3 44
97 KEMENT ÖMER     KAHRAMANMARAŞ - - - 66 w 0 85 b 1 64 w 0 79 b 0 57 w 0 100 - + 2 18½ 3,00 0 1 87
98 KIZMAZ AHMET MELİH     KAHRAMANMARAŞ 44 b 0 68 w 0 86 w 1 74 b 0 87 - - - - - - - - 1 16½ 1,50 0 1 97
99 KOLKIZOĞLU DENİZ     MERSİN 45 w 0 73 b 1 49 w 0 80 b 1 56 w 0 69 b 0 77 w 1 3 19 5,50 0 3 72
100 TAŞCI TUFAN     KAHRAMANMARAŞ 46 b 0 70 w 0 87 - - 84 - + 81 b 0 85 w 0 97 - - 1 16 1,50 0 0 98
101 TÜRKMEN AHMET TUĞRUL     KAHRAMANMARAŞ U16 47 w 0 - - 1 53 - - - - - - - - - - - - - - 1 19 2,50 0 0 94
102 YILMAZ MUHAMMED RAŞİT     KAHRAMANMARAŞ 48 b 0 72 w 0 88 w 0 86 - - - - - - - - - - - 0 17 0,00 0 0 104
103 YİGİT MEHMET     KAHRAMANMARAŞ 49 w 1 31 b 0 52 w 0 75 b 0 73 w 1 71 b 0 81 - - 2 23 7,00 0 2 82
104 ZAMMO YASER     SURİYE 50 b 0 74 w 1 55 b 0 70 w 0 86 b 1 68 w 0 83 - - 2 18 3,00 0 2 88
105 İMALI MUSTAFA     KAHRAMANMARAŞ U16 - - 1 27 b 0 54 w 0 72 w 0 92 b 0 86 w 0 82 - - 1 17½ 3,00 0 0 96
Turkish Chess Federation © 2016