Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
maras bb
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1

Arşiv


  Excel Dosyasını Kaydet
9. Uluslararası 5 Nisan Madalya Günü Satranç Turnuvası
10 YAŞ VE ALTI
Organizatör: TSF, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş GHSİM
Turnuva Direktörü: NA Mustafa KAVGACI (34593411)
Başhakem: FA Bilge İbrahim ÖZEL (34530959)
Başhakem Yardımcısı: NA Savaş AKSU (34575405), NA Sedat SARMAN (6386890)
Hakemler: Fettah GENÇ, Hatice DOĞAN (34593004), Ümit YAĞMUR
Şehir: Kahramanmaraş ( Osman Sayın Spor Salonu )
Rating-Ø: 1090
Tarih: 03.04.2018 - 08.04.2018
SONUÇLAR | 4. Tur - 06.04.2018 - 18.30 | Tur Bitiş Saati: 21.00
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO
1 KARADAŞ HENA 1349 1007 3 ½ - ½ 3 POLAT ALİ GÖRKEM 1638 1490
2 HASIRCI ÖZGÜR DENİZ 1565 1209 3 ½ - ½ 3 UYGUN AHMET SELİM 1348  
3 ŞAHAN İSMAİL EVRİM 1336   3 0 - 1 3 SAKMAK KUTAY 1485 1189
4 KILIÇ EGE 1166   3 0 - 1 3 GÜLBAHAR EFDAL 1405 1210
5 İZİ BETÜL CEMRE 1400   3 1 - 0 3 ÖNAL ECRİN 1196  
6 ŞERBETÇİ FURKAN ERDEM 1132   3 1 - 0 3 BAYKARA YUSUF MİRZAN 1386  
7 CEMALİ SEDA 1197   0 - 1 ASLAN DENİZ CİHAN 1482 1335
8 ÖLÇAL ŞAHİN 1301   1 - 0 BAKIMLI HÜSEYİN 1327 1082
9 ÇİLEKAYA ÖMER FARUK 1149   0 - 1 2 BEREKETOĞLU RENGİN 1395 1007
10 KAYA KAAN ENES 1040   2 0 - 1 2 EYİTMİŞ ASYA LEMAN 1378 1091
11 BULMUŞ İREM DURU 1377 1147 2 1 - 0 2 KÖYLÜ YİĞİT 1015  
12 DEMİR SÜLEYMAN BUĞRA 1043   2 0 - 1 2 DEVECİ HÜSEYİN SAİD 1376  
13 GÖÇER DEFNE 1316 1189 2 0 - 1 2 YEMİŞEN NAZLI BERRA 1065  
14 DAVARCI MUHAMMED ERKAM 1035   2 0 - 1 2 GANBARLİ HUSEYN   1307
15 ÖZBERK AHMET EFE 1303 1013 2 1 - 0 2 TURAN AHMET MELİH 1010  
16 ADAL İLKE 1274   2 1 - 0 2 ERDOĞAN MEHMET AKİF 1003  
17 ERTEKİN ALİ 1034   2 ½ - ½ 2 ÇİLEKAYA HATİCE KÜBRA 1224  
18 KIRMIZIOĞLAN İLAYDA 1159   2 0 - 1 2 KARA ABDÜSSAMED    
19 AVŞAR MUHAMMET EREN 1025   2 1 - 0 2 KABAKCI SARE NAZ 1140  
20 ÇELİK ZÜMRA 1140   2 1 - 0 2 ÖZBAY BERK MİRZA    
21 AKSU ALİ 1018   2 0 - 1 2 BOZKURT SUDENAZ 1134  
22 TAŞ ESMA BERRA 1016   2 0 - 1 2 KAYA SELÇUK BERKAY 1124  
23 ADIGÜZEL ALYA 1116   2 1 - 0 2 KUL BURAK EFE    
24 YİĞİTER HASAN 1013   2 1 - 0 2 ÇAM YASER 1080  
25 KANTARCI KEREM EMİR 1078   2 1 - 0 2 ÖZDOĞAN MAHMUT EKREM    
26 YILDIRIM AYŞEGÜL     2 1 - 0 2 GÜNEŞ YUSUF KAĞAN 1077  
27 SARI ENES     2 1 - 0 KÖFTECİOĞLU TUĞBERK EYMEN 1024  
28 SARIKAYA ELİF KEVSER 1067   1 - 0 KORKMAZ DENİZ    
29 KARAASLAN MEHMET     0 - 1 ŞENER MUSTAFA KEMAL 1004  
30 SABAN HİLAL REYHAN ESEN     ½ - ½ GÖRGEL ZEYNEP    
31 TEKİN UĞUR     1 - 0 GÜLPAK SEMİH ESAD    
32 YILMAZ NESLİHAN ŞAHNUR 1069   1 0 - 1 1 KÖSE BEDİRHAN MERT    
33 GÜNGÖR AHMET 1066   1 1 - 0 1 PAKSU EMRE    
34 KARSLIOĞLU NİSA NUR     1 ½ - ½ 1 ALTUNTAŞ YAHYA EMİN 1039  
35 KAÇAR ÖMER AKİF     1 1 - 0 1 KILINÇARSLAN CEMİLE TUSEM 1030  
36 YAVUZ MEHMET BUĞRA 1009   1 1 - 0 1 PAKSU HÜSEYİN    
37 ALTUNDAL ÖMER EMİN     1 1 - 0 1 SAÇMALI İSMAİL EREN    
38 ATICIOĞLU ABDULLAH     1 1 - 0 1 YEŞİLYURT İPEK    
39 PARLAK ALP CİHAN     1 1 - 0 1 BUCAK REGAİB    
40 BİLAL KORAY     1 0 - 1 1 ÇINARLIDERE MERT CAN    
41 RAMAZANOĞLU SEMİH     1 ½ - ½ 1 CANÖZ KEVSER    
42 DOĞAN MUSTAFA BERK     1 1 - 0 1 ÇUHADAR DOĞUHAN KAYRA    
43 ÖZCAN OSMAN KAAN     1 ½ - ½ 1 GÖVDE MİRAÇ    
44 UÇAN BİRGÜL     1 1 - 0 1 GÜRLEK YASEMİN    
45 KAHRAMAN BURAK     1 ½ - ½ 1 ÖZATA AHMET HAKAN    
46 GÖVDE ABDULSAMET     ½ 1 - 0 1 ŞEKKELİ UTKU    
47 GÖKÇE İCLAL     ½ 1 - 0 ½ POLAT EYÜP KUTLUK    
48 KARAOĞLAN MUHAMMED SAİD     ½ ½ - ½ ½ TAŞKUM HATİCE NİSA    
49 ÇETİNTAŞ ABDÜLKADİR     ½ 0 - 1 0 AKSAKAL KEREM    
50 ERDOĞAR TAHA     0 0 - 1 0 KOÇ CELAL EMİR    
51 ÇEVİK ÜMMÜHAN     0 0 - 1 0 EREN GÖKÇE    
Turkish Chess Federation © 2016