Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
maras bb
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1

Arşiv


  Excel Dosyasını Kaydet
9. Uluslararası 5 Nisan Madalya Günü Satranç Turnuvası
8 YAŞ VE ALTI
Organizatör: TSF, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş GHSİM
Turnuva Direktörü: NA Mustafa KAVGACI (34593411)
Başhakem: FA Bilge İbrahim ÖZEL (34530959)
Başhakem Yardımcısı: NA Savaş AKSU (34575405), NA Sedat SARMAN (6386890)
Hakemler: Fevzi ÖZ, Mehmet Ali KOLUTEK (34593420), Dilek Demirci KOLUTEK, Mesut KAVGACI, Emrah PURTAŞ, Nazım KIZILKAN
Şehir: Kahramanmaraş ( Osman Sayın Spor Salonu )
Rating-Ø: 1048
Tarih: 03.04.2018 - 08.04.2018
SONUÇLAR | 4. Tur - 06.04.2018 - 18.30 | Tur Bitiş Saati:20.18
MASA SOYADI ADI UKD PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD
1 ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ 1409 3 0 - 1 3 HASIRCI ALİ EREN 1172
2 AKKÖK ALİ ÖNDER 1191 3 0 - 1 3 ÇEKİLMEZ ARDA 1397
3 ÖLÇAL SEMİH 1187 3 0 - 1 3 GEDİKKAYA HASAN DEMİR 1338
4 AVCI ERDEM 1265 3 1 - 0 3 EMEKLİ MELİS 1110
5 ŞEN MEHMET SERHAT 1177 3 1 - 0 3 ÇELİK FATMA NİSA 1260
6 MİRİOĞLU EYLÜL 1116 3 1 - 0 3 KOLKIZOĞLU VUSLAT DENİZ 1211
7 NAR TURAB EFE 1108 1 - 0 ALTIN ÖMER ASAF  
8 TÜTÜNCÜLER ÇAĞAN 1392 2 1 - 0 2 KAYA ECE SU 1026
9 KIRMIZIOĞLAN IRMAK 1253 2 1 - 0 2 ALTIN YUSUF  
10 GÖKÇAY MEHMET 1032 2 0 - 1 2 TAŞ ÇINAR 1245
11 GÖZCÜ ROHAT 1211 2 0 - 1 2 ENGÜR ÇINAR SERDAR 1012
12 AÇIKSARI KUZEY 1000 2 1 - 0 2 AYALP NAZ 1174
13 TAŞ RÜZGAR 1174 2 1 - 0 2 ARSAN EMRAH SALİH  
14 ERSOY RAHMİ EFE 1138 2 1 - 0 2 BASUT MEHMET FATİH  
15 ARI ALİ EFE   2 0 - 1 2 HARMANŞA KAĞAN 1135
16 EKİZOĞLU EYMEN EMİR   2 0 - 1 2 GÖZEN KEREM ARDA 1093
17 SOVUKLUK DURU İLAYDA 1083 2 0 - 1 2 ELELÇİ YUSUF ATLAS  
18 KOÇ HATİCE NEHİR   2 0 - 1 2 ALTAŞ ECRİN KEVSER 1068
19 ABACIOĞLU NURETTİN EREN 1067 2 1 - 0 2 ÇAM RAVZA  
20 SABAN ALİ OSMAN   2 1 - 0 2 BAKIMLI ENES 1067
21 ERTÜRK BAHAR 1067 2 1 - 0 2 ÇETİNTAŞ MİRAÇ EMİR  
22 ÖZBEK ENES   2 0 - 1 2 ZEYBEK KAYLA NİL 1059
23 DOĞAN RONİ 1048 2 1 - 0 2 ÖZDEMİR YUSUF ZİYA  
24 ÖZDEMİR KEMAL EMİRHAN   2 1 - 0 2 POLAT BATUHAN MURAT 1034
25 TARTICI ALEYNA   1 - 0 ABIKA RÜSTEM EFE  
26 YAVUZ SELİM   1 - 0 ALTUN ERDEM  
27 YILMAZ TUNAHAN   + - - ARIK SAMİ YUSUF  
28 YEŞİL TUĞÇE SELEN 1018 1 1 - 0 ESEN GİZEM NUR  
29 KESKİN YUSUF KEREM   1 + - - 1 AKPOLAT YUSUF ALİ  
30 KIRDAN YİĞİT   1 0 - 1 1 ATEŞ YASİN EREN  
31 AYSABAR HÜSEYİN FATİH   1 0 - 1 1 KOCA MEHMET BATU  
32 CEMALİ SİDRA   1 1 - 0 1 MEZİLİ BEKİR DAĞHAN  
33 KÖSE DAVUT ETHEM   1 0 - 1 1 EDİKLİ ELİF NEVA  
34 EREN MUHAMMET HASAN   1 0 - 1 1 NUR TUĞBA  
35 ERMURAT BURAK BAHA   1 0 - 1 1 ORAK HÜSEYİN  
36 NUR AHMET ERAY   1 1 - 0 1 GECEYATAR AYŞENAZ  
37 ZENGİN AYŞENAZ   1 1 - 0 1 GÖZSÜZ ELİF TUANA  
38 HORASAN NİLDA SU   1 0 - 1 1 YİĞİT ABDULLAH EGE  
39 ÇAKMAK ZEYNEP   1 0 - 1 1 KEKEÇ AHMET KEREM  
40 İPEK GÖKSU   ½ 1 - 0 1 ŞİRİN MELİKE  
41 KORKMAZ ERDEM   ½ 1 - 0 ½ DUMAN ANIL DENİZ  
42 DEVELİ KEREM   0 1 - - Tur  
Turkish Chess Federation © 2016