Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
maras bb
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1

Arşiv


  Excel Dosyasını Kaydet
9. Uluslararası 5 Nisan Madalya Günü Satranç Turnuvası
8 YAŞ VE ALTI
Organizatör: TSF, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş GHSİM
Turnuva Direktörü: NA Mustafa KAVGACI (34593411)
Başhakem: FA Bilge İbrahim ÖZEL (34530959)
Başhakem Yardımcısı: NA Savaş AKSU (34575405), NA Sedat SARMAN (6386890)
Hakemler: Fevzi ÖZ, Mehmet Ali KOLUTEK (34593420), Dilek Demirci KOLUTEK, Mesut KAVGACI, Emrah PURTAŞ, Nazım KIZILKAN
Şehir: Kahramanmaraş ( Osman Sayın Spor Salonu )
Rating-Ø: 1048
Tarih: 03.04.2018 - 08.04.2018
SONUÇLAR | 5. Tur - 07.04.2018 - 10.00 | Tur Bitiş Saati:12.05
MASA SOYADI ADI UKD PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD
1 ÇEKİLMEZ ARDA 1397 4 1 - 0 4 ŞEN MEHMET SERHAT 1177
2 GEDİKKAYA HASAN DEMİR 1338 4 0 - 1 4 MİRİOĞLU EYLÜL 1116
3 HASIRCI ALİ EREN 1172 4 0 - 1 4 AVCI ERDEM 1265
4 ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ 1409 3 1 - 0 NAR TURAB EFE 1108
5 GÖZEN KEREM ARDA 1093 3 0 - 1 3 TÜTÜNCÜLER ÇAĞAN 1392
6 ÇELİK FATMA NİSA 1260 3 1 - 0 3 ERTÜRK BAHAR 1067
7 ALTAŞ ECRİN KEVSER 1068 3 1 - 0 3 KIRMIZIOĞLAN IRMAK 1253
8 TAŞ ÇINAR 1245 3 1 - 0 3 ABACIOĞLU NURETTİN EREN 1067
9 KOLKIZOĞLU VUSLAT DENİZ 1211 3 0 - 1 3 DOĞAN RONİ 1048
10 ZEYBEK KAYLA NİL 1059 3 0 - 1 3 AKKÖK ALİ ÖNDER 1191
11 ENGÜR ÇINAR SERDAR 1012 3 0 - 1 3 ÖLÇAL SEMİH 1187
12 AÇIKSARI KUZEY 1000 3 0 - 1 3 TAŞ RÜZGAR 1174
13 ELELÇİ YUSUF ATLAS   3 0 - 1 3 ERSOY RAHMİ EFE 1138
14 HARMANŞA KAĞAN 1135 3 1 - 0 3 SABAN ALİ OSMAN  
15 EMEKLİ MELİS 1110 3 1 - 0 3 ÖZDEMİR KEMAL EMİRHAN  
16 ALTIN ÖMER ASAF   1 - 0 YAVUZ SELİM  
17 YILMAZ TUNAHAN   0 - 1 TARTICI ALEYNA  
18 EDİKLİ ELİF NEVA   2 0 - 1 2 GÖZCÜ ROHAT 1211
19 AYALP NAZ 1174 2 1 - 0 2 EKİZOĞLU EYMEN EMİR  
20 KEKEÇ AHMET KEREM   2 0 - 1 2 SOVUKLUK DURU İLAYDA 1083
21 BAKIMLI ENES 1067 2 1 - 0 2 KESKİN YUSUF KEREM  
22 KOCA MEHMET BATU   2 0 - 1 2 POLAT BATUHAN MURAT 1034
23 NUR TUĞBA   2 0 - 1 2 GÖKÇAY MEHMET 1032
24 KAYA ECE SU 1026 2 1 - 0 2 KOÇ HATİCE NEHİR  
25 ORAK HÜSEYİN   2 0 - 1 2 YEŞİL TUĞÇE SELEN 1018
26 ALTIN YUSUF   2 0 - 1 2 NUR AHMET ERAY  
27 YİĞİT ABDULLAH EGE   2 0 - 1 2 ARI ALİ EFE  
28 ARSAN EMRAH SALİH   2 1 - 0 2 ÇAM RAVZA  
29 ATEŞ YASİN EREN   2 0 - 1 2 ZENGİN AYŞENAZ  
30 BASUT MEHMET FATİH   2 ½ - ½ 2 ÖZBEK ENES  
31 ÇETİNTAŞ MİRAÇ EMİR   2 1 - 0 2 CEMALİ SİDRA  
32 ÖZDEMİR YUSUF ZİYA   2 0 - 1 ABIKA RÜSTEM EFE  
33 ALTUN ERDEM   ½ - ½ İPEK GÖKSU  
34 ESEN GİZEM NUR   1 - 0 KORKMAZ ERDEM  
35 HORASAN NİLDA SU   1 - - + 1 AYSABAR HÜSEYİN FATİH  
36 KIRDAN YİĞİT   1 + - - 1 DEVELİ KEREM  
37 ŞİRİN MELİKE   1 ½ - ½ 1 EREN MUHAMMET HASAN  
38 MEZİLİ BEKİR DAĞHAN   1 - - + 1 ERMURAT BURAK BAHA  
39 GECEYATAR AYŞENAZ   1 1 - 0 1 KÖSE DAVUT ETHEM  
40 GÖZSÜZ ELİF TUANA   1 1 - 0 1 ÇAKMAK ZEYNEP  
41 DUMAN ANIL DENİZ   ½ 1 - - Tur  
               
Turkish Chess Federation © 2016