Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
maras bb
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1

Arşiv


  Excel Dosyasını Kaydet
9. Uluslararası 5 Nisan Madalya Günü Satranç Turnuvası
10 YAŞ VE ALTI
Organizatör: TSF, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş GHSİM
Turnuva Direktörü: NA Mustafa KAVGACI (34593411)
Başhakem: FA Bilge İbrahim ÖZEL (34530959)
Başhakem Yardımcısı: NA Savaş AKSU (34575405), NA Sedat SARMAN (6386890)
Hakemler: Fettah GENÇ, Hatice DOĞAN (34593004), Ümit YAĞMUR
Şehir: Kahramanmaraş ( Osman Sayın Spor Salonu )
Rating-Ø: 1090
Tarih: 03.04.2018 - 08.04.2018
SONUÇLAR | 5. Tur - 07.04.2018 - 10.00 | Tur Bitiş Saati: 13.02
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO
1 SAKMAK KUTAY 1485 1189 4 1 - 0 4 İZİ BETÜL CEMRE 1400  
2 GÜLBAHAR EFDAL 1405 1210 4 1 - 0 4 ŞERBETÇİ FURKAN ERDEM 1132  
3 POLAT ALİ GÖRKEM 1638 1490 0 - 1 ÖLÇAL ŞAHİN 1301  
4 ASLAN DENİZ CİHAN 1482 1335 1 - 0 HASIRCI ÖZGÜR DENİZ 1565 1209
5 UYGUN AHMET SELİM 1348   ½ - ½ KARADAŞ HENA 1349 1007
6 BEREKETOĞLU RENGİN 1395 1007 3 1 - 0 3 ÇELİK ZÜMRA 1140  
7 BAYKARA YUSUF MİRZAN 1386   3 0 - 1 3 ADIGÜZEL ALYA 1116  
8 EYİTMİŞ ASYA LEMAN 1378 1091 3 1 - 0 3 KANTARCI KEREM EMİR 1078  
9 BOZKURT SUDENAZ 1134   3 0 - 1 3 BULMUŞ İREM DURU 1377 1147
10 DEVECİ HÜSEYİN SAİD 1376   3 1 - 0 3 AVŞAR MUHAMMET EREN 1025  
11 KAYA SELÇUK BERKAY 1124   3 0 - 1 3 ŞAHAN İSMAİL EVRİM 1336  
12 GANBARLİ HUSEYN   1307 3 1 - 0 3 YİĞİTER HASAN 1013  
13 YEMİŞEN NAZLI BERRA 1065   3 1 - 0 3 ÖZBERK AHMET EFE 1303 1013
14 KARA ABDÜSSAMED     3 0 - 1 3 ADAL İLKE 1274  
15 ÖNAL ECRİN 1196   3 ½ - ½ 3 SARI ENES    
16 YILDIRIM AYŞEGÜL     3 0 - 1 3 KILIÇ EGE 1166  
17 BAKIMLI HÜSEYİN 1327 1082 1 - 0 ÇİLEKAYA ÖMER FARUK 1149  
18 ÇİLEKAYA HATİCE KÜBRA 1224   1 - 0 TEKİN UĞUR    
19 ERTEKİN ALİ 1034   0 - 1 CEMALİ SEDA 1197  
20 ŞENER MUSTAFA KEMAL 1004   0 - 1 SARIKAYA ELİF KEVSER 1067  
21 ERDOĞAN MEHMET AKİF 1003   2 0 - 1 2 GÖÇER DEFNE 1316 1189
22 KIRMIZIOĞLAN İLAYDA 1159   2 + - - 2 ALTUNDAL ÖMER EMİN    
23 KABAKCI SARE NAZ 1140   2 + - - 2 ATICIOĞLU ABDULLAH    
24 ÇAM YASER 1080   2 1 - 0 2 KAÇAR ÖMER AKİF    
25 GÜNEŞ YUSUF KAĞAN 1077   2 1 - 0 2 DOĞAN MUSTAFA BERK    
26 GÖRGEL ZEYNEP     2 - - + 2 GÜNGÖR AHMET 1066  
27 KUL BURAK EFE     2 1 - 0 2 DEMİR SÜLEYMAN BUĞRA 1043  
28 KÖSE BEDİRHAN MERT     2 0 - 1 2 KAYA KAAN ENES 1040  
29 DAVARCI MUHAMMED ERKAM 1035   2 1 - 0 2 PARLAK ALP CİHAN    
30 ÇINARLIDERE MERT CAN     2 0 - 1 2 AKSU ALİ 1018  
31 ÖZDOĞAN MAHMUT EKREM     2 0 - 1 2 TAŞ ESMA BERRA 1016  
32 KÖYLÜ YİĞİT 1015   2 1 - 0 2 SABAN HİLAL REYHAN ESEN    
33 TURAN AHMET MELİH 1010   2 1 - 0 2 UÇAN BİRGÜL    
34 ÖZBAY BERK MİRZA     2 0 - 1 2 YAVUZ MEHMET BUĞRA 1009  
35 ALTUNTAŞ YAHYA EMİN 1039   1 - 0 KAHRAMAN BURAK    
36 KÖFTECİOĞLU TUĞBERK EYMEN 1024   0 - 1 KARAASLAN MEHMET    
37 CANÖZ KEVSER     - - - KARSLIOĞLU NİSA NUR    
38 KORKMAZ DENİZ     ½ - ½ GÖKÇE İCLAL    
39 ÖZATA AHMET HAKAN     ½ - ½ GÖVDE ABDULSAMET    
40 GÖVDE MİRAÇ     0 - 1 RAMAZANOĞLU SEMİH    
41 GÜLPAK SEMİH ESAD     1 - 0 ÖZCAN OSMAN KAAN    
42 KOÇ CELAL EMİR     1 ½ - ½ 1 YILMAZ NESLİHAN ŞAHNUR 1069  
43 PAKSU EMRE     1 0 - 1 1 KILINÇARSLAN CEMİLE TUSEM 1030  
44 TAŞKUM HATİCE NİSA     1 - - - 1 AKSAKAL KEREM    
45 BUCAK REGAİB     1 1 - 0 1 PAKSU HÜSEYİN    
46 YEŞİLYURT İPEK     1 + - - 1 BİLAL KORAY    
47 ÇUHADAR DOĞUHAN KAYRA     1 0 - 1 1 EREN GÖKÇE    
48 GÜRLEK YASEMİN     1 0 - 1 1 SAÇMALI İSMAİL EREN    
49 ŞEKKELİ UTKU     1 - - + 1 KARAOĞLAN MUHAMMED SAİD    
50 POLAT EYÜP KUTLUK     ½ 1 - 0 ½ ÇETİNTAŞ ABDÜLKADİR    
51 ÇEVİK ÜMMÜHAN     0 1 - 0 0 ERDOĞAR TAHA    
Turkish Chess Federation © 2016