Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
maras bb
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1

Arşiv


  Excel Dosyasını Kaydet
9. Uluslararası 5 Nisan Madalya Günü Satranç Turnuvası
B Kategorisi
Organizatör: TSF, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş GHSİM
Turnuva Direktörü: NA Mustafa KAVGACI (34593411)
Başhakem: FA Bilge İbrahim ÖZEL (34530959)
Başhakem Yardımcısı: NA Savaş AKSU (34575405), NA Sedat SARMAN (6386890)
Hakemler: Mehmet OKTAR, Dursun BUNDUK (34548050)
Şehir: Kahramanmaraş ( Osman Sayın Spor Salonu )
Rating-Ø: 1399
Tarih: 03.04.2018 - 08.04.2018
SONUÇLAR | 5. Tur - 07.04.2018 - 10.00 | Tur Bitiş Saati:14.15
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN UNV. SOYADI ADI UKD ELO
1 BEŞE İREM 1697 1532 4 0 - 1 4 VAR SEFA 1792 1697
2 ÖZEN SADETTİN ALPEREN 1626 1448 ½ - ½ 4 ATEŞ MEHMET AZİZ 1696 1696
3 ÇAĞLAR ORHUN 1407 1260 0 - 1 ŞAHİN TAHA 1763 1603
4 ADIGÜZEL UFUK ALP 1789 1667 3 1 - 0 TOKSAN HAYATİ 1581 1504
5 BAŞTEMİR MEHMET CAN 1638 1431 3 0 - 1 3 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1783 1663
6 BAĞCI HİKMET 1768 1704 3 1 - 0 3 KARAKURT OSMAN 1603 1459
7 GÖÇER ONUR SAYGIN 1748 1695 3 0 - 1 3 MERTOĞLU HÜSEYİN 1585 1462
8 ÖZATEŞ VEYSEL 1635 1524 3 0 - 1 3 ÖZBİLİCİ ABDULLAH 1718 1696
9 BALOĞLU DİLA 1685 1473 3 1 - 0 3 EKER YAŞAR 1596 1506
10 METE MUHAMMET BATURALP 1618 1482 3 0 - 1 3 YİĞİTER FATİH 1684 1603
11 ODABAŞI NAİL 1603 1430 3 1 - 0 3 ALAK AĞDAR 1666 1582
12 SÖZEN ABDULLAH 1495 1500 3 ½ - ½ 3 HATIRLI UĞUR CAN 1655 1395
13 KARİMOV HASAN   1489 3 0 - 1 3 ATAŞ REMZİ 1649 1546
14 KAPLAN CEM AZAD 1681 1629 0 - 1 3 BÜYÜKÇAPAR ABDULLAH MESUT 1463 1456
15 ÇEBİŞ AHMET 1553 1499 1 - 0 ORAK YUNUS 1716 1723
16 ÖZBENLİOĞLU ATASOY 1472 1445 ½ - ½ SULAK YUSUF 1679 1639
17 ALTIN HALİS 1665 1639 1 - 0 ÖZKAN YUSUF TAHA 1461 1108
18 OĞUR NİDAL HEVİ 1489 1089 1 - 0 SOKANİ FAHED   1621
19 YURDAMLI TAHSİN 1591 1476 1 - 0 PİŞKİNPAŞA ÇAĞLA 1443 1174
20 ERTÜRK BARIŞ 1730 1647 2 1 - 0 2 PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ 1434 1168
21 DURMAZ FERHAT 1720 1595 2 0 - 1 2 KOYUNCU MUHAMMED TALHA 1429 1351
22 ZEYBEK ÖZGÜR BÜLENT CAN 1677 1604 2 1 - 0 2 UYLUKÇU BERKAY BAHADIR 1409  
23 DANA METE ENES 1629 1666 2 1 - 0 2 ŞEN KAMİL 1367 1195
24 YÜCE MUSTAFA 1585   2 1 - 0 2 DEMİR NURULLAH 1304  
25 GÜLMEZ BURAK 1377   2 0 - 1 2 WCM YILDIZ ELİF ZEREN 1561 1303
26 GÜNDEŞ RAHİM 1520 1266 2 1 - 0 2 CÜCÜK ZEYNEP 1242  
27 GÜL MUSTAFA 1366 1276 2 1 - 0 2 MAMMADOVA SHOLA   1505
28 KIZILET OLGAÇ 1351 1207 2 0 - 1 2 KAYA ELİF 1483 1174
29 ABACI ARİF EMRE 1332   2 ½ - ½ 2 ÇAĞLAR ATA ARDA 1474 1207
30 YILMAZ NURETTİN 1269 1164 2 ½ - ½ 2 BOĞA ALİ 1432 1471
31 YILMAZ HÜSEYİN 1468 1376 2 1 - 0 2 KÖŞKER AHMET HAKAN 1232  
32 BARUTÇU SEVİL 1466 1270 2 1 - 0 2 ALO AHMAD    
33 DAĞLI ABDULLAH ONUR 1463 1376 2 1 - 0 2 GÜVENÇ BURAK HÜSEYİN 1229  
34 KOLKIZOĞLU DENİZ     2 0 - 1 2 ERSÖZ CELALETTİN 1439 1358
35 HOPUR EROL MAHMUT     2 0 - 1 GÖKTAŞ İBRAHİM CAN 1534 1413
36 SAYIN EMİRHAN 1219   0 - 1 ÇİLEKAYA TAHİR 1488 1441
37 BUNDUK FATMA BETÜL 1438 1342 1 0 - 1 DEMİREL ENES 1359 1310
38 DEMİRAL ŞEYMA     1 - - + 1 ÜNVER İBRAHİM KAYA 1559 1454
39 MERTOĞLU ŞÜKRAN 1406 1329 1 1 - 0 1 DOĞAN EMİRHAN    
40 ENGİZEK ABDULMUTTALİP     1 0 - 1 1 AKKOYUN OKAN 1349 1324
41 PÜSKÜLLÜ HASAN 1137   1 1 - 0 1 KEMENT ÖMER    
42 TARAKÇI SELENA 1100   1 1 - 0 1 TAŞCI TUFAN    
43 SAÇMALI İLAYDA 1016   1 0 - 1 1 ZAMMO YASER    
44 KIZMAZ AHMET MELİH     1 - - + 1 ALATRİ BASEL    
45 CEREN HACI ÖMER     1 1 - 0 1 İMALI MUSTAFA    
46 YİGİT MEHMET     1 1 - 0 ½ BALBABA MUHAMMED 1242  
47 AĞGÜNLÜ DOĞUKAN     ½ 1 - 0 0 AKSU AHMET 1078  
48 TIRAŞ İBRAHİM 1118   0 - - + 0 EYİTMİŞ AHMET MELİH 1016  
Turkish Chess Federation © 2016