Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
maras bb
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1

Arşiv


  Excel Dosyasını Kaydet
9. Uluslararası 5 Nisan Madalya Günü Satranç Turnuvası
8 YAŞ VE ALTI
Organizatör: TSF, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş GHSİM
Turnuva Direktörü: NA Mustafa KAVGACI (34593411)
Başhakem: FA Bilge İbrahim ÖZEL (34530959)
Başhakem Yardımcısı: NA Savaş AKSU (34575405), NA Sedat SARMAN (6386890)
Hakemler: Fevzi ÖZ, Mehmet Ali KOLUTEK (34593420), Dilek Demirci KOLUTEK, Mesut KAVGACI, Emrah PURTAŞ, Nazım KIZILKAN
Şehir: Kahramanmaraş ( Osman Sayın Spor Salonu )
Rating-Ø: 1048
Tarih: 03.04.2018 - 08.04.2018
SONUÇLAR | 6. Tur - 07.04.2018 - 18.30 | Tur Bitiş Saati:20.43
MASA SOYADI ADI UKD PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD
1 AVCI ERDEM 1265 5 0 - 1 5 ÇEKİLMEZ ARDA 1397
2 MİRİOĞLU EYLÜL 1116 5 ½ - ½ 4 ÇELİK FATMA NİSA 1260
3 TAŞ RÜZGAR 1174 4 0 - 1 4 ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ 1409
4 TÜTÜNCÜLER ÇAĞAN 1392 4 1 - 0 4 HARMANŞA KAĞAN 1135
5 DOĞAN RONİ 1048 4 0 - 1 4 GEDİKKAYA HASAN DEMİR 1338
6 ERSOY RAHMİ EFE 1138 4 1 - 0 4 TAŞ ÇINAR 1245
7 AKKÖK ALİ ÖNDER 1191 4 0 - 1 4 HASIRCI ALİ EREN 1172
8 ÖLÇAL SEMİH 1187 4 0 - 1 4 EMEKLİ MELİS 1110
9 ŞEN MEHMET SERHAT 1177 4 1 - 0 4 ALTAŞ ECRİN KEVSER 1068
10 TARTICI ALEYNA   1 - 0 ALTIN ÖMER ASAF  
11 NAR TURAB EFE 1108 1 - 0 3 KOLKIZOĞLU VUSLAT DENİZ 1211
12 KIRMIZIOĞLAN IRMAK 1253 3 ½ - ½ 3 KAYA ECE SU 1026
13 GÖZCÜ ROHAT 1211 3 0 - 1 3 AÇIKSARI KUZEY 1000
14 YEŞİL TUĞÇE SELEN 1018 3 0 - 1 3 AYALP NAZ 1174
15 ARI ALİ EFE   3 0 - 1 3 GÖZEN KEREM ARDA 1093
16 NUR AHMET ERAY   3 0 - 1 3 SOVUKLUK DURU İLAYDA 1083
17 ABACIOĞLU NURETTİN EREN 1067 3 0 - 1 3 ENGÜR ÇINAR SERDAR 1012
18 ZENGİN AYŞENAZ   3 1 - 0 3 BAKIMLI ENES 1067
19 ERTÜRK BAHAR 1067 3 1 - 0 3 ARSAN EMRAH SALİH  
20 SABAN ALİ OSMAN   3 0 - 1 3 ZEYBEK KAYLA NİL 1059
21 POLAT BATUHAN MURAT 1034 3 1 - 0 3 ELELÇİ YUSUF ATLAS  
22 GÖKÇAY MEHMET 1032 3 1 - 0 3 ÇETİNTAŞ MİRAÇ EMİR  
23 ÖZDEMİR KEMAL EMİRHAN   3 1 - 0 BASUT MEHMET FATİH  
24 ABIKA RÜSTEM EFE   0 - 1 YILMAZ TUNAHAN  
25 YAVUZ SELİM   1 - 0 ESEN GİZEM NUR  
26 ÖZBEK ENES   1 - 0 2 ALTIN YUSUF  
27 KESKİN YUSUF KEREM   2 ½ - ½ 2 ALTUN ERDEM  
28 KOCA MEHMET BATU   2 ½ - ½ 2 ATEŞ YASİN EREN  
29 KIRDAN YİĞİT   2 - - + 2 AYSABAR HÜSEYİN FATİH  
30 CEMALİ SİDRA   2 0 - 1 2 NUR TUĞBA  
31 KOÇ HATİCE NEHİR   2 - - + 2 EDİKLİ ELİF NEVA  
32 EKİZOĞLU EYMEN EMİR   2 - - + 2 ORAK HÜSEYİN  
33 ÇAM RAVZA   2 1 - 0 2 ERMURAT BURAK BAHA  
34 GECEYATAR AYŞENAZ   2 1 - 0 2 YİĞİT ABDULLAH EGE  
35 GÖZSÜZ ELİF TUANA   2 + - - 2 ÖZDEMİR YUSUF ZİYA  
36 İPEK GÖKSU   2 0 - 1 2 KEKEÇ AHMET KEREM  
37 EREN MUHAMMET HASAN   + - - DUMAN ANIL DENİZ  
38 KORKMAZ ERDEM   1 - 0 ŞİRİN MELİKE  
39 KÖSE DAVUT ETHEM   1 + - - 1 ÇAKMAK ZEYNEP  
               
               
               
Turkish Chess Federation © 2016