Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
maras bb
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1

Arşiv


  Excel Dosyasını Kaydet
9. Uluslararası 5 Nisan Madalya Günü Satranç Turnuvası
14 YAŞ VE ALTI
Organizatör: TSF, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş GHSİM
Turnuva Direktörü: NA Mustafa KAVGACI (34593411)
Başhakem: FA Bilge İbrahim ÖZEL (34530959)
Başhakem Yardımcısı: NA Savaş AKSU (34575405), NA Sedat SARMAN (6386890)
Hakemler: Bünyamin SAĞLAM (6345239), Ekrem VURAL, Şükran ATIM
Şehir: Kahramanmaraş ( Osman Sayın Spor Salonu )
Rating-Ø: 1089
Tarih: 03.04.2018 - 08.04.2018
SONUÇLAR | 6. Tur - 07.04.2018 - 18.30 | Tur Bitiş Saati: 21.23
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO
1 ALTUNDAL ARDA 1704 1491 5 1 - 0 5 NURAL POLEN 1456 1204
2 KARSLIGİL AHMET TOYGUN 1615 1406 5 ½ - ½ 5 ELGİN ÖMÜR 1433 1289
3 POLAT AHMET EREN 1786 1676 4 1 - 0 KAYA MEHMET ERTUĞRUL 1432 1269
4 KILINÇ İHSAN 1420 1347 4 0 - 1 4 GÜLBAŞ İSA 1651 1336
5 KARA MUHAMMED ÖZCAN 1358 1198 4 1 - 0 4 PEKER YAVUZ SELİM 1544 1443
6 ÇİLEKAYA ESMA NUR 1503 1352 4 1 - 0 4 DEMİRCİ HALİL KAAN 1285 1042
7 TUTAR ELİF 1281 1152 4 0 - 1 4 ASLANYÜREK UMUT 1472 1072
8 KÖSE BAYRAM 1033   4 0 - 1 4 AKKÖK MEHMET AHMET NECAT 1432 1444
9 SOVUKLUK ECEM SU 1438 1158 4 1 - 0 4 PEKER AHMET 1240  
10 MERT KEREM 1422 1267 4 1 - 0 4 ÖZER MELİKE BÜŞRA 1156  
11 PAKSOY AHMET SELİM 1167   4 0 - 1 4 BEREKETOĞLU NADİYE 1421 1321
12 KAMALAK BEDİHANUR 1434 1318 1 - 0 4 GÖZSÜZ PERİHAN ELA 1083  
13 YEŞİL TUĞRA ALP 1274   1 - 0 BİLGİÇ AHMET KEREM 1032 1018
14 ALOĞLU BERKAY 1107   0 - 1 EKİCİ ŞAMİL 1222  
15 GÖZSÜZ SEVGİ 1177   1 - 0 BİLGİN MUSTAFA 1047  
16 ÖZTÜRK HAMZA     ½ - ½ CANYAK EKREM YASİR 1168  
17 ALÇI MEHMET EMİN 1144   ½ - ½ ÇETİN MUHAMMET ALİ    
18 KAYA YUSUF EREN 1141   1 - 0 ARSLAN ALPEREN VELİ    
19 DEMİR AHMET FAZIL 1312   3 1 - 0 3 ÖZCAN MUSTAFA REŞİT 1040  
20 YILMAZ YUSUF 1281   3 1 - 0 3 ÇOMRUK ELİFE GİZEM 1041  
21 TATLI ALİ HAKAN 1045   3 1 - 0 3 AKGÜL HASAN MERT 1177  
22 KURTGÖZ HATİCE 1018   3 0 - 1 3 UÇAR AHMET 1167  
23 GÜLER MUHAMMED ENES 1000   3 0 - 1 3 KÖSE SALİH 1152  
24 AKÇADAĞ YASİN     3 1 - 0 3 EYİTMİŞ AHMET EMİR 1151  
25 KEMENT KEREM ONUR     3 0 - 1 3 DEVECİ FATMA MEDİNE 1144  
26 AVCI BİLGE 1135   3 1 - 0 3 ALTUN REMZİ EFE 1035  
27 HOPUR NUH MESUT     3 0 - 1 3 TURAN ABDULMUTTALİP 1121  
28 KORKMAZ EMRE CAN     3 1 - 0 3 ABACI ASIM ESAT 1100  
29 KORKMAZ AHMET BURAK     3 0 - 1 3 BÜLBÜL HÜSEYİN KAYRA 1086  
30 TATLI EFE HAKAN     3 ½ - ½ 3 KENGER ORHUN SİNA 1079  
31 ÇINGIL MUHAMMET EMİR     3 1 - 0 3 ÖZER MAHMUT ESAD 1077  
32 YANIK MEHMET 1075   3 1 - 0 3 AKÇADAĞ ONUR CAN    
33 ÇAKMAK HALİL 1057   3 1 - 0 3 DEMİR MUHAMMED ERDEM    
34 KAPLAN ARDA 1049   3 1 - 0 3 DURAN MEHMET UĞUR    
35 KALAYLI YUSUF 1144   1 - 0 BÖLÜKBAŞI EMİRHAN    
36 GÖNEN TEKİN 1108   0 - 1 DÖNMEZAL ERKUT    
37 ÖZDEMİR MUSTAFA 1045   - - + SARI ABDULBAKİ FATİH    
38 NURAL ŞENOL 1023   1 - 0 SARI ASLI    
39 DEMİRCİ MUHAMMED EMİN     0 - 1 YEMİŞEN CİHAN 1023  
40 KILIÇKARA AHMET ARİF 1008   1 - 0 ZENCİR MUSTAFA    
41 KAYA GÖKHAN     0 - 1 ALAKAYA MEVLÜT FURKAN 1005  
42 ÖZBALIKÇIOĞLU TUNAHAN     1 - 0 ASLAN AHMET ENES    
43 ÇELİK İBRAHİM EREN     ½ - ½ BAYKUT TÜRKER    
44 KENGER BUSE     2 0 - 1 2 BABUR ÜMİT 1065  
45 KAÇAR MUHAMMED ASAF     2 1 - 0 2 ERİKLİ MUHAMMED EDİZ 1050  
46 YANMAZ BURAK 1037   2 1 - 0 2 KEPEK SELCAN    
47 POLAT AHMET TALHA     2 1 - 0 2 ATLIHAN AYŞE ALEYNA    
48 EKİZOĞLU MUSTAFA MERT     2 - - + 2 KONUŞ KAAN MUHAMMET    
49 ERDEMİR SÜLEYMAN     2 + - - 2 KUTLU EFE KADİR    
50 GÖKOĞLU HACI ENES     2 1 - 0 2 KÖSE MERVE TUĞBA    
51 GÖKSU EMİRHAN ÇAĞRI     2 1 - 0 2 MERCAN DURSUN TUNAHAN    
52 GÖKÇE MEVLÜT SERHAT     2 0 - 1 2 MERCAN YAKUP HAN    
53 SALTALI AHMET     2 1 - 0 2 GÖZSÜZ SEVGİNAZ    
54 SAĞOCAK ULUÇ     2 0 - 1 2 GİTMİŞ MERT ALİ    
55 KALAY ENES     2 0 - 1 2 YİĞİT ŞÜKRÜ EFE    
56 ÇOLAK EMRE     2 0 - 1 2 KAR AHMET ONUR    
57 ÇOBAN YUSUF EFE     2 1 - 0 KOÇ ÖMER ARDA    
58 ÖZDEMİR MUHAMMED EMİN     0 - 1 SOLMAZ MEHMET TAHİR    
59 ARTIKARSLAN HATİCE KÜBRA     1 ½ - ½ 1 TOMBAK MUHAMMED ALİ    
60 ORUÇ SEFA BERKE     1 1 - 0 1 CEREN MEHMET AKİF    
61 DEMİR TUĞRUL ÇAĞRI     1 1 - 0 1 ŞİRİKÇİ AHMET EFE    
62 YILDIZ VİLDAN     1 ½ - ½ 1 GÖZÜDELİ MUHAMMET EREN    
63 GÜNER MERT     1 1 - 0 1 KAŞIK EMİNE    
KAHVECİ MEHMET     0 1 - - Tur    
Turkish Chess Federation © 2016