Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
maras bb
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1

Arşiv


  Excel Dosyasını Kaydet
9. Uluslararası 5 Nisan Madalya Günü Satranç Turnuvası
B Kategorisi
Organizatör: TSF, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş GHSİM
Turnuva Direktörü: NA Mustafa KAVGACI (34593411)
Başhakem: FA Bilge İbrahim ÖZEL (34530959)
Başhakem Yardımcısı: NA Savaş AKSU (34575405), NA Sedat SARMAN (6386890)
Hakemler: Mehmet OKTAR, Dursun BUNDUK (34548050)
Şehir: Kahramanmaraş ( Osman Sayın Spor Salonu )
Rating-Ø: 1399
Tarih: 03.04.2018 - 08.04.2018
SONUÇLAR | 6. Tur - 07.04.2018 - 18.30 | Tur Bitiş Saati: 22.15
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO
1 VAR SEFA 1792 1697 5 1 - 0 ATEŞ MEHMET AZİZ 1696 1696
2 ŞAHİN TAHA 1763 1603 1 - 0 4 BAĞCI HİKMET 1768 1704
3 ATAŞ REMZİ 1649 1546 4 0 - 1 4 ADIGÜZEL UFUK ALP 1789 1667
4 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1783 1663 4 ½ - ½ 4 BALOĞLU DİLA 1685 1473
5 ÖZBİLİCİ ABDULLAH 1718 1696 4 0 - 1 4 ÖZEN SADETTİN ALPEREN 1626 1448
6 BÜYÜKÇAPAR ABDULLAH MESUT 1463 1456 4 ½ - ½ 4 BEŞE İREM 1697 1532
7 YİĞİTER FATİH 1684 1603 4 0 - 1 4 ODABAŞI NAİL 1603 1430
8 MERTOĞLU HÜSEYİN 1585 1462 4 0 - 1 YURDAMLI TAHSİN 1591 1476
9 ALTIN HALİS 1665 1639 0 - 1 ÇEBİŞ AHMET 1553 1499
10 HATIRLI UĞUR CAN 1655 1395 1 - 0 OĞUR NİDAL HEVİ 1489 1089
11 TOKSAN HAYATİ 1581 1504 1 - 0 SÖZEN ABDULLAH 1495 1500
12 ÇAĞLAR ORHUN 1407 1260 0 - 1 3 GÖÇER ONUR SAYGIN 1748 1695
13 WCM YILDIZ ELİF ZEREN 1561 1303 3 ½ - ½ 3 ERTÜRK BARIŞ 1730 1647
14 GÜNDEŞ RAHİM 1520 1266 3 0 - 1 3 ZEYBEK ÖZGÜR BÜLENT CAN 1677 1604
15 ALAK AĞDAR 1666 1582 3 0 - 1 3 KARİMOV HASAN   1489
16 KAYA ELİF 1483 1174 3 1 - 0 3 DANA METE ENES 1629 1666
17 DAĞLI ABDULLAH ONUR 1463 1376 3 0 - 1 3 BAŞTEMİR MEHMET CAN 1638 1431
18 ÖZATEŞ VEYSEL 1635 1524 3 0 - 1 3 ÖZBENLİOĞLU ATASOY 1472 1445
19 ERSÖZ CELALETTİN 1439 1358 3 0 - 1 3 METE MUHAMMET BATURALP 1618 1482
20 KARAKURT OSMAN 1603 1459 3 1 - 0 3 YILMAZ HÜSEYİN 1468 1376
21 EKER YAŞAR 1596 1506 3 1 - 0 3 BARUTÇU SEVİL 1466 1270
22 KOYUNCU MUHAMMED TALHA 1429 1351 3 1 - 0 3 YÜCE MUSTAFA 1585  
23 ORAK YUNUS 1716 1723 0 - 1 BOĞA ALİ 1432 1471
24 ÖZKAN YUSUF TAHA 1461 1108 0 - 1 KAPLAN CEM AZAD 1681 1629
25 SOKANİ FAHED   1621 1 - 0 DEMİREL ENES 1359 1310
26 PİŞKİNPAŞA ÇAĞLA 1443 1174 1 - 0 GÖKTAŞ İBRAHİM CAN 1534 1413
27 ÇİLEKAYA TAHİR 1488 1441 1 - 0 ABACI ARİF EMRE 1332  
28 ÇAĞLAR ATA ARDA 1474 1207 1 - 0 YILMAZ NURETTİN 1269 1164
29 KÖŞKER AHMET HAKAN 1232   2 ½ - ½ 2 DURMAZ FERHAT 1720 1595
30 ÜNVER İBRAHİM KAYA 1559 1454 2 1 - 0 2 PÜSKÜLLÜ HASAN 1137  
31 MAMMADOVA SHOLA   1505 2 1 - 0 2 TARAKÇI SELENA 1100  
32 PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ 1434 1168 2 1 - 0 2 ÇİÇEKCİ KUTLUHAN 1069  
33 UYLUKÇU BERKAY BAHADIR 1409   2 1 - 0 2 CEREN HACI ÖMER    
34 GÜVENÇ BURAK HÜSEYİN 1229   2 1 - 0 2 MERTOĞLU ŞÜKRAN 1406 1329
35 ALO AHMAD     2 1 - 0 2 GÜLMEZ BURAK 1377  
36 ŞEN KAMİL 1367 1195 2 0 - 1 2 ALATRİ BASEL    
37 ZAMMO YASER     2 0 - 1 2 KIZILET OLGAÇ 1351 1207
38 AKKOYUN OKAN 1349 1324 2 1 - 0 2 KOLKIZOĞLU DENİZ    
39 DEMİR NURULLAH 1304   2 1 - 0 2 YİGİT MEHMET    
40 CÜCÜK ZEYNEP 1242   2 0 - 1 2 HOPUR EROL MAHMUT    
41 AĞGÜNLÜ DOĞUKAN     1 - 0 SAYIN EMİRHAN 1219  
42 KEMENT ÖMER     1 0 - 1 1 BUNDUK FATMA BETÜL 1438 1342
43 TAŞCI TUFAN     1 0 - 1 1 EYİTMİŞ AHMET MELİH 1016  
44 İMALI MUSTAFA     1 0 - 1 1 SAÇMALI İLAYDA 1016  
45 DOĞAN EMİRHAN     1 1 - 0 1 ENGİZEK ABDULMUTTALİP    
46 BALBABA MUHAMMED 1242   ½ 1 - 0 0 AKSU AHMET 1078  
Turkish Chess Federation © 2016