Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
maras bb
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1

Arşiv


  Excel Dosyasını Kaydet
9. Uluslararası 5 Nisan Madalya Günü Satranç Turnuvası
8 YAŞ VE ALTI
Organizatör: TSF, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş GHSİM
Turnuva Direktörü: NA Mustafa KAVGACI (34593411)
Başhakem: FA Bilge İbrahim ÖZEL (34530959)
Başhakem Yardımcısı: NA Savaş AKSU (34575405), NA Sedat SARMAN (6386890)
Hakemler: Fevzi ÖZ, Mehmet Ali KOLUTEK (34593420), Dilek Demirci KOLUTEK, Mesut KAVGACI, Emrah PURTAŞ, Nazım KIZILKAN
Şehir: Kahramanmaraş ( Osman Sayın Spor Salonu )
Rating-Ø: 1048
Tarih: 03.04.2018 - 08.04.2018
SONUÇLAR | 7. Tur - 08.04.2018 - 10.00 | Tur Bitiş Saati:11.57
MASA SOYADI ADI UKD PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD
1 ÇEKİLMEZ ARDA 1397 6 ½ - ½ MİRİOĞLU EYLÜL 1116
2 ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ 1409 5 1 - 0 5 ERSOY RAHMİ EFE 1138
3 EMEKLİ MELİS 1110 5 0 - 1 5 TÜTÜNCÜLER ÇAĞAN 1392
4 GEDİKKAYA HASAN DEMİR 1338 5 0 - 1 5 AVCI ERDEM 1265
5 HASIRCI ALİ EREN 1172 5 1 - 0 5 ŞEN MEHMET SERHAT 1177
6 ÇELİK FATMA NİSA 1260 0 - 1 NAR TURAB EFE 1108
7 TAŞ ÇINAR 1245 4 1 - 0 TARTICI ALEYNA  
8 ENGÜR ÇINAR SERDAR 1012 4 0 - 1 4 AKKÖK ALİ ÖNDER 1191
9 AÇIKSARI KUZEY 1000 4 0 - 1 4 ÖLÇAL SEMİH 1187
10 AYALP NAZ 1174 4 0 - 1 4 ERTÜRK BAHAR 1067
11 ZEYBEK KAYLA NİL 1059 4 1 - 0 4 TAŞ RÜZGAR 1174
12 HARMANŞA KAĞAN 1135 4 0 - 1 4 DOĞAN RONİ 1048
13 GÖZEN KEREM ARDA 1093 4 1 - 0 4 POLAT BATUHAN MURAT 1034
14 SOVUKLUK DURU İLAYDA 1083 4 1 - 0 4 ÖZDEMİR KEMAL EMİRHAN  
15 ALTAŞ ECRİN KEVSER 1068 4 0 - 1 4 GÖKÇAY MEHMET 1032
16 KAYA ECE SU 1026 1 - 0 4 ZENGİN AYŞENAZ  
17 YILMAZ TUNAHAN   0 - 1 KIRMIZIOĞLAN IRMAK 1253
18 ALTIN ÖMER ASAF   + - - ÖZBEK ENES  
19 GÖZCÜ ROHAT 1211 3 1 - 0 YAVUZ SELİM  
20 KOLKIZOĞLU VUSLAT DENİZ 1211 3 + - - 3 GECEYATAR AYŞENAZ  
21 GÖZSÜZ ELİF TUANA   3 0 - 1 3 ABACIOĞLU NURETTİN EREN 1067
22 BAKIMLI ENES 1067 3 1 - 0 3 NUR AHMET ERAY  
23 KEKEÇ AHMET KEREM   3 0 - 1 3 YEŞİL TUĞÇE SELEN 1018
24 NUR TUĞBA   3 1 - 0 3 ARI ALİ EFE  
25 ARSAN EMRAH SALİH   3 + - - 3 ORAK HÜSEYİN  
26 SABAN ALİ OSMAN   3 ½ - ½ 3 AYSABAR HÜSEYİN FATİH  
27 ÇETİNTAŞ MİRAÇ EMİR   3 1 - 0 3 EDİKLİ ELİF NEVA  
28 ELELÇİ YUSUF ATLAS   3 + - - 3 ÇAM RAVZA  
29 EREN MUHAMMET HASAN   1 - 0 ABIKA RÜSTEM EFE  
30 ALTUN ERDEM   0 - 1 KOCA MEHMET BATU  
31 ATEŞ YASİN EREN   1 - 0 KESKİN YUSUF KEREM  
32 BASUT MEHMET FATİH   0 - 1 KORKMAZ ERDEM  
33 ESEN GİZEM NUR   - - + 2 CEMALİ SİDRA  
34 KÖSE DAVUT ETHEM   2 - - + 2 ALTIN YUSUF  
35 ERMURAT BURAK BAHA   2 1 - 0 2 İPEK GÖKSU  
36 ŞİRİN MELİKE   ½ - ½ 2 YİĞİT ABDULLAH EGE  
               
               
               
               
               
               
Turkish Chess Federation © 2016