Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
maras bb
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1

Arşiv


  Excel Dosyasını Kaydet
9. Uluslararası 5 Nisan Madalya Günü Satranç Turnuvası
B Kategorisi
Organizatör: TSF, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş GHSİM
Turnuva Direktörü: NA Mustafa KAVGACI (34593411)
Başhakem: FA Bilge İbrahim ÖZEL (34530959)
Başhakem Yardımcısı: NA Savaş AKSU (34575405), NA Sedat SARMAN (6386890)
Hakemler: Mehmet OKTAR, Dursun BUNDUK (34548050)
Şehir: Kahramanmaraş ( Osman Sayın Spor Salonu )
Rating-Ø: 1399
Tarih: 03.04.2018 - 08.04.2018
SONUÇLAR | 7. Tur - 08.04.2018 - 10.00 | Tur Bitiş Saati: 14.00
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN UNV. SOYADI ADI UKD ELO
1 ŞAHİN TAHA 1763 1603 ½ - ½ 6 VAR SEFA 1792 1697
2 ADIGÜZEL UFUK ALP 1789 1667 5 1 - 0 5 ÖZEN SADETTİN ALPEREN 1626 1448
3 ODABAŞI NAİL 1603 1430 5 0 - 1 BEŞE İREM 1697 1532
4 YURDAMLI TAHSİN 1591 1476 0 - 1 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1783 1663
5 ATEŞ MEHMET AZİZ 1696 1696 0 - 1 TOKSAN HAYATİ 1581 1504
6 BALOĞLU DİLA 1685 1473 1 - 0 BÜYÜKÇAPAR ABDULLAH MESUT 1463 1456
7 ÇEBİŞ AHMET 1553 1499 1 - 0 HATIRLI UĞUR CAN 1655 1395
8 BAĞCI HİKMET 1768 1704 4 ½ - ½ 4 EKER YAŞAR 1596 1506
9 GÖÇER ONUR SAYGIN 1748 1695 4 1 - 0 4 KARAKURT OSMAN 1603 1459
10 METE MUHAMMET BATURALP 1618 1482 4 1 - 0 4 ÖZBİLİCİ ABDULLAH 1718 1696
11 KARİMOV HASAN   1489 4 0 - 1 4 YİĞİTER FATİH 1684 1603
12 ZEYBEK ÖZGÜR BÜLENT CAN 1677 1604 4 0 - 1 4 MERTOĞLU HÜSEYİN 1585 1462
13 ÖZBENLİOĞLU ATASOY 1472 1445 4 1 - 0 4 ATAŞ REMZİ 1649 1546
14 BAŞTEMİR MEHMET CAN 1638 1431 4 1 - 0 4 KAYA ELİF 1483 1174
15 KOYUNCU MUHAMMED TALHA 1429 1351 4 1 - 0 ALTIN HALİS 1665 1639
16 ERTÜRK BARIŞ 1730 1647 ½ - ½ ÇİLEKAYA TAHİR 1488 1441
17 KAPLAN CEM AZAD 1681 1629 1 - 0 ÇAĞLAR ATA ARDA 1474 1207
18 BOĞA ALİ 1432 1471 1 - 0 SOKANİ FAHED   1621
19 OĞUR NİDAL HEVİ 1489 1089 ½ - ½ WCM YILDIZ ELİF ZEREN 1561 1303
20 SÖZEN ABDULLAH 1495 1500 1 - 0 ÇAĞLAR ORHUN 1407 1260
21 PİŞKİNPAŞA ÇAĞLA 1443 1174 0 - 1 3 ALAK AĞDAR 1666 1582
22 DANA METE ENES 1629 1666 3 1 - 0 3 ERSÖZ CELALETTİN 1439 1358
23 PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ 1434 1168 3 0 - 1 3 ÖZATEŞ VEYSEL 1635 1524
24 YÜCE MUSTAFA 1585   3 ½ - ½ 3 UYLUKÇU BERKAY BAHADIR 1409  
25 KIZILET OLGAÇ 1351 1207 3 ½ - ½ 3 ÜNVER İBRAHİM KAYA 1559 1454
26 GÜVENÇ BURAK HÜSEYİN 1229   3 + - - 3 GÜNDEŞ RAHİM 1520 1266
27 ALATRİ BASEL     3 0 - 1 3 MAMMADOVA SHOLA   1505
28 YILMAZ HÜSEYİN 1468 1376 3 1 - 0 3 AKKOYUN OKAN 1349 1324
29 BARUTÇU SEVİL 1466 1270 3 1 - 0 3 DEMİR NURULLAH 1304  
30 HOPUR EROL MAHMUT     3 + - - 3 DAĞLI ABDULLAH ONUR 1463 1376
31 DURMAZ FERHAT 1720 1595 ½ - ½ 3 ALO AHMAD    
32 ABACI ARİF EMRE 1332   0 - 1 ORAK YUNUS 1716 1723
33 GÖKTAŞ İBRAHİM CAN 1534 1413 - - - AĞGÜNLÜ DOĞUKAN    
34 YILMAZ NURETTİN 1269 1164 0 - 1 ÖZKAN YUSUF TAHA 1461 1108
35 MERTOĞLU ŞÜKRAN 1406 1329 2 0 - 1 KÖŞKER AHMET HAKAN 1232  
36 BUNDUK FATMA BETÜL 1438 1342 2 1 - 0 2 EYİTMİŞ AHMET MELİH 1016  
37 SAÇMALI İLAYDA 1016   2 0 - 1 2 ŞEN KAMİL 1367 1195
38 CEREN HACI ÖMER     2 1 - 0 2 CÜCÜK ZEYNEP 1242  
39 PÜSKÜLLÜ HASAN 1137   2 - - + 2 DOĞAN EMİRHAN    
40 TARAKÇI SELENA 1100   2 + - - 2 YİGİT MEHMET    
41 ÇİÇEKCİ KUTLUHAN 1069   2 + - - 2 ZAMMO YASER    
42 KOLKIZOĞLU DENİZ     2 1 - 0 SAYIN EMİRHAN 1219  
43 ENGİZEK ABDULMUTTALİP     1 0 - 1 BALBABA MUHAMMED 1242  
44 TAŞCI TUFAN     1 - - + 1 KEMENT ÖMER    
45 AKSU AHMET 1078   0 - - - 1 İMALI MUSTAFA    
Turkish Chess Federation © 2016